Nest Konto to idealny rachunek na dłużej. Darmowy, darmowy i jeszcze raz darmowy. Bezwarunkowo. Nie dość, że dostaniesz świetne konto, to jeszcze bank zapłaci Ci 75 zł za wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 150 zł.

Do kompletu możesz zgarnąć 50 zł za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się z Twojego linku polecającego i spełni warunki promocji. Za polecenia możesz zgarnąć maksymalnie 250 zł (czyli za 5 osób). Aby polecać trzeba najpierwsz założyć konto w tej promocji, jeśli już masz Nest Konto (np. założyłeś je w poprzedniej promocji) to nie możesz skorzystać z systemu poleceń.

Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku, ponieważ zostanie przyjętych tylko 800 pierwszych zgłoszeń, a następnie możliwość wnioskowania zostanie zablokowana.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że Nest Bank oferuje 2-miesięczną Lokatę Witaj oprocentowaną na 4 % (do 10 000 zł). Możesz ją założyć tylko w ciągu 30 dni od założenia konta.

AKTUALIZACJA 30.06

Bank dorzucił do puli jeszcze 500 wniosków i przedłużył promocję do 09.07. Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś to masz drugą szansę.

AKTUALIZACJA 04.07

Pula wniosków wyczerpała się. Promocja została zakończona.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli nie posiadałeś konta w Nest Banku. Posiadanie konta w Smart Banku (dawniej tak nazywał się Nest Bank) nie wyklucza z udziału w promocji!

Q

Zamykaj (lub nie)

Konto osobiste możesz zamknąć od razu po otrzymaniu bonu. Oczywiście nie musisz tego robić.

Zasady – krok po kroku

l

1. Zarejestruj się i złóż wniosek

Do 30.06.2017 (najlepiej zrób to od razu, ponieważ niemal na pewno promocja skończy się w najbliższych godzinach/dniach) zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Nest Konto wraz z kartą debetową i zaznacz wszystkie zgody.

i

2. Podpisz umowę

Możesz wybrać podpisanie umowy u kuriera lub za pomoca przelewu weryfikacyjnego. Druga opcja jest dużo szybsza jednak ma swoje ograniczenia. Po pierwsze konto z którego będziesz wysyłał przelew weryfikacyjny musiało być wcześniej zweryfikowane (założone w banku lub u kuriera). Po drugie przelew może pochodzić tylko z banków dostępnych na liście czyli: Alior Bank, BHP, Pekao, BZ WBK, BGŻ, BOŚ, Eurobank, Getin Bank, ING, mBank, Orange Finanse, PBŚ lub T-Mobile Usługi Bankowe.

3. Zapłać kartą

W ciągu 60 dni zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Nest Banku i wykonaj transakcje kartą na łaczną kwotę min. 150 zł.

k

4. Uzupełnij dane

Do 15.09 organizator powiadomi Cię mailem o konieczności uzupełnienia danych potrzebnych do wypłaty premii. Masz 7 dni aby na stronie promocji podać numer konta w Nest Banku.

4. Odbierz premię

Do 30.09.2017 organizator wpłaci na Twoje konto premię 75 zł.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile kosztuje Nest Konto?

 

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
  • 0zł za zlecenia stałe
  • 0zł za przelewy krajowe

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania premii. Póżniej – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są trzy:

  • zadzwoń na infolinię
  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wyślij rezygnację mailem

Polecam zamknięcie konta droga mailową lub telefonicznie – zajmuje to tylko chwilę czasu.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

jak najszybciej

Złóż wniosek

w ciągu 60 dni

Zaloguj się do bankowości internetowej
i płać kartą

między 15 a 22.09

Uzupełnij dane do wypłaty premii

30.09

Odbierz premię 75 zł

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This