Szukasz miejsca, w którym mógłbyś bezpiecznie ulokować swoje pieniądze, jednocześnie zarabiając więcej niż na zwykłych lokatach? To już nie szukaj. Znalazłeś. Toyota Bank Super Duet to dwie lokaty z premią 140zł. Oprocentowanie lokat to odpowiednio – 2,3% dla 160 dniowej i 2,5% dla 12 miesięcznej. Możesz wykręcić 6,6% zysku (i wcale nie musisz tak długo trzymać pieniędzy w Toyota Banku).

Dodatkowo za każde konto, które zostanie założone z Twojego polecenia otrzymasz 50zł. Powiedz o tym rodzinie, znajomym i komu tam jeszcze chcesz. Możesz również polecić konto żonie, wtedy do waszego wspólnego budżetu wpadną dwie premie po 140zł i dodatkowo 50zł – to aż 330zł! Aby polecić promocję, wygeneruj swój kod polecający i przekaż go dalej. Łącznie za polecenia możesz otrzymać maksymalnie 250zł.

Warunki promocji

p

Nowi lub aktualni klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2016r nie posiadałeś konta w Toyota Bank lub jeśli posiadasz konto w tym banku ale założyłeś je w jednej z poprzednich edycji promocji Agory.

Q

Zamykaj dopiero po 25.08

Konto osobiste możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. Jeśli zrobisz to wcześniej, premia nie zostanie wypłacona.

Zasady – krok po kroku

l

1. Zarejestruj się

Do 08.03 zarejestruj się na na dedykowanej stronie promocji wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora Promocji.

l

2. Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek o Konto Jedyne (jeśli jesteś aktualnym klientem to, oczywiście, nie wypełniasz wniosku tylko zaznaczasz opcję „Mam Konto Jedyne”). Koniecznie wyraź zgody na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku, przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz przekazywanie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji

i

3. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów i umówi wizytę kuriera w dogodnym dla Ciebie terminie. Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera.

4. Załóż lokaty

Do 15.04 Załóż conajmniej jedną lokatę Plan depozytony na 160 dni (2,3%) i conajmniej jedną lokatę Depozyt Plus na 12 miesięcy (2,5%).
Każda lokata na kwotę min. 5 000zł. Lokaty musisz utrzymać min. 90dni jednak pamiętaj, ża zamykając je przed czasem nie otrzymasz odsetek.
Jeśli jesteś aktualnym klientem to musisz zwiększyć saldo depozytów na koncie o 10 000zł (w stosunku do dnia 14.02) i utrzymać zwiększone saldo przez min. 30dni

5. Odbierz wiadomość

Do 31.07 organizator powiadomi Cię mailowo o konieczności uzupełnienia numeru konta potrzebnego do wypłaty premii. Na uzupełnienie danych będziesz miał czas do 10.08.

 

6. Sprawdź konto

Do 25.08 na Twoim koncie pojawi się 140zł (lub 70zł jeśli nie jesteś nowym klientem).

Załóż dwie lokaty i podkręć zysk! Super Duet od Toyota Bank z premią 140zł.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Jedyne – ile kosztuje?

  • 2,49zł za prowadzenie konta – z opłaty zwalnia wydanie kartą 400zł (karta nie jest wymagana w tej promocji)UWAGA! Korzystając z oferty Super Duet możesz otrzymać zwrot tej opłaty (szczegóły poniżej).
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za trzy pierwsze wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce

Zwrot opłat za konto

Biorąc udział w promocji możesz otrzymać zwrot opłaty za prowadzenie konta. Aby tak się stało musisz mieć aktywne równocześnie obie lokaty (Plan Depozytowy na 160 dni i Depozyt Plus na 12 miesięcy). Zwolnienie z opłat obowiązuje tylko do końca 2017 roku. Zatem jeśli zamierzasz do końca utrzymać lokatę na 12 miesięcy będziesz musiał zapłacić na utrzymanie konta 2,5zł miesięcznie lub wykonać potrzebne płatności kartą.

 

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

  1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
  2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
  3. Podpisanie umowy z kurierem – kilka podpisów i parafka na każdej stronie – 5 min.
  4. Otwarcie lokat – 3 minuty.
  5. Zamknięcie konta (tylko listownie) – napisanie pisma i wydrukowanie –
    10 min.

MINUT

Zatem czy opłaca się poświęcić chwilę na skorzystanie z promocji?
To Ty najlepiej znasz odpowiedź na to pytanie.

Różne długości lokat, możliwość zamknięcia po 90 dniach i zwolnienie z opłat za konto – jak to ugryźć?

Do promocji można podejść na kilka sposobów. Przeliczam dokładnie zyski w każdej z opcji abyś sam  potrafił ocenić, która jest dla Ciebie najbardziej opłacalna.

Zakładam, że wpłacasz na każdą z lokat po 5000zł na początku marca. Wypłata premii nastąpi do 25.08 czyli konto musisz utrzymać przez min. 6 miesięcy (poza opcją nr 3). Uznałam również, że nie będziesz wyrabiał karty, aby uniknąć opłaty za konto – jednak jeśli to zrobisz, to oczywiście zysk będzie większy.

Opcja 1. Po 90 dniach zamykasz obie lokaty.
Nie płacisz za konto przez pierwsze 3 miesiące (marzec, kwiecień, maj)
Za czerwiec, lipiec i sierpień musisz zapłacić 3 x 2,5zł = 7,5zł
Premia – 140zł
Odsetki – 0zł
Zysk (premia + odsetki – koszty) – 132,75zł
To odpowiednik lokaty o oprocentowaniu 6,65%

Opcja 2. Po 90dniach zamykasz jedynie lokatę 12-miesięczną, 160dniową utrzymujesz do końca.
Nie płacisz za konto przez pierwsze 3 miesiące (marzec, kwiecień, maj)
Za czerwiec, lipiec i sierpień musisz zapłacić 3 x 2,5zł = 7,5zł
Premia – 140zł
Odsetki – 40,83 zł
Zysk (premia + odsetki – koszty) – 173,33zł
To odpowiednik lokaty o oprocentowaniu 6,25%

Opcja 3. Utrzymujesz obie lokaty do końca
Zakładając, że bank po zakończeniu lokaty 160 dniowej umożliwi otwarcie kolejnej na tych samych warunkach, to zapłacimy za konto 3 x 2,5zł (za 3 pierwsze miesiące 2018 roku).
Premia – 140zł
Odsetki – 2 x 40,83zł + 101,25zł
Zysk (premia + odsetki – koszty) – 315,41zł
To odpowiednik lokaty o oprocentowaniu 4,15%

Ja wybiorę opcje numer 1. Być może, po upływie 90 dni, wolne 10 000zł umożliwi mi przystąpienie do innej, ciekawej promocji :-).

A Ty – który scenariusz wybierzesz?

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto, konto oszczędnościowe i kartę do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne. Musisz zawrzeć w nim Twoje dane osobowe, PESEL, identyfikator do logowanie, numer konta, które chcesz zamknąć i numer konta w innym banku, na które zostaną przelanie pieniądze w razie gdyby znajdowały się one na zamykanym rachunku.

 

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (w 2016 roku było to niemal 3400zł) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

08.03.2017

Zarejestruj się i złóż wniosek o konto

15.04.2017

Załóż lokaty

10.08.2017

Uzupełnij dane do wypłaty premii

25.08.2017

Na Twoje konto wpłynie premią 140zł (lub 70zł)

 

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This