Za karty kredytowe banki są skłonne zapłacić najwięcej. Citibank jest w tym mistrzem. Dawał już wiele gadżetów i bonów ale opcja z telefonem jest zdecydowanie najbardziej opłacalna. Za założenie darmowej karty kredytowej (nie zapłacisz ani za jej wydanie ani za prowadzenie) możesz otrzymać smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł!

Proste warunki i wartościowa nagroda sprawiły, że wcześniejsze odsłony tej promocji (z innymi modelami telefonu) cieszyły się dużą popularnością.

Jeden z użytkowników specjalnie dla mnie napisał krótką recenzję promocji, z której skorzystał:

„W kwietniu br. zainteresowałem się kartą kredytową Citibanku – Citi Simplicity. Jeżeli o ścisłość chodzi to bardziej zainteresował mnie smartfon który do tej karty dokładali – Samsung J1 podówczas wart około 480 PLN. Wystarczyło dokonać 3 tysiące obrotu w trzy miesiące. W budżecie domowym wydatki na paliwo, żywność i inne atrakcje za które można płacić kartą oscylują u mnie w okolicach 1000 PLN. Także gra warta świeczki. Finalnie udało się dokonać obrotu bardzo szybko (płatności w internecie za np. bilety lotnicze również się wliczają). Telefon sprawuje się bardzo dobrze. Robi przyzwoite zdjęcia, system działa płynnie. GPS łapie bardzo dobrze – pustynia Mojave mu nie straszna. Możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie jest rewelacyjnym wynalazkiem. Szczególnie na „obcym terenie” kiedy przyjdzie nam na przykład kontaktować się jednocześnie z ubezpieczycielem w kraju z numeru +48 oraz jego przedstawicielem za granicą z numeru miejscowego. Do tego wszystkie bajery androida – żyć nie umierać! I to wszystko przy odrobinie wysiłku jest gratis.”

Telefon z poprzedniej promocji karty Citi Simplicity

Konrad Buchalik

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2015r nie posiadałeś karty kredytowej w Citibanku.

Min. warunki przyznawania kart

wiek – minimum 21 lat
dochód netto – minimum 1200 zł
zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące
dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Uzupełnij dane na dedykowanej stronie promocji
i wyraź zgodę na przetwarzanie danych
(do 31.03.2017r)

2. Weryfikacja zdolności kredytowej

Skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia szczegółów. Koniecznie wybierz kartę Simplicity!

i

3. Wizyta kuriera

Jeśli wstępna weryfikacja przebiegnie pomyślnie to bank przyśle do Ciebie kuriera z umowa do podpisania. Przekaż mu wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

R

4. Aktywacja karty

Gdy otrzymasz kartę aktywuj ją w bankowości internetowej.

5. Spełnij warunki

– w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy zalogować się w bankowości internetowej
lub mobilnej
– w ciągu kolejnych 3 miesięcy wydać kartą bezgotówkowo min. 3000zł. Warto tutaj podkreślić, że 3 miesiące liczą się od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy, czyli np. jeśli podpiszesz umowę w styczniu to transakcje trzeba wykonać w terminie od początku lutego do końca kwietnia. Transakcje bezgotówkowe to płatności kartą w sklepach
lub płatność w internecie.

6. Ciesz się nowym telefonem

Bank do 14 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnieniu warunków prześle informację o przyznaniu premii (zostanie wysłana poprzez wiadomość w bankowości internetowej). Następnie, w ciągu 14dni, nagroda zostanie wysłana do Ciebie kurierem.

Karta Simplicity – ile kosztuje?

  • Karta Simplicity jest darmowa, nie są pobierane żadne opłaty miesięczne ani roczne.
  • Po podpisaniu umowy warto sprawdzić, czy mamy włączoną usługę CitiPhone – standardowo dla karty Simplicity powinna być wyłączona
    (jej koszt to 6 zł miesięcznie).

Druga karta dostępna w tej promocji – Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie dlatego zwróć uwagę aby we wniosku wybrać kartę Simplicity.

Zakładanie konta nie jest konieczne, więc jeśli konsultant zaproponuje Ci taką opcję to grzecznie odmów. Podobnie postępuj w przypadku wszelkich dodatkowych usług i ubezpieczeń. Załóż tylko „gołą” kartę, a na pewno nie natkniesz się na żadne opłaty.

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

Policzmy:

  1. Rejestracja – mega prosty formularz – 1 min.
  2. Rozmowa z konsultantem – wypyta Cię o wszystkie dane i dochody – 10 min.
  3. Podpisanie umowy z kurierem – kilka podpisów i parafka na każdej stronie – 5 min.
  4. Logowanie do bankowości internetowej i aktywacja karty – 5 min.
  5. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
  6. Zamknięcie karty – 3 min.

MINUT

Zatem czy opłaca się poświęcić chwilę na skorzystanie z promocji?
A gdybym zapytała czy chcesz zarabiać 1000zł za godzinę pracy to co byś odpowiedział?

Najczęściej zadawane pytania

Jakie dokumenty potwierdzające dochód muszę przekazać?

Jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę to prawdopodobnie wystarczy, że przedstawisz wyciąg bankowy, na którym widnieją wpływy Twojego wynagrodzenia za 3 ostatnie miesiące. W szczególnych przypadkach (lub jeśli nie masz etatu) bank może poprosić Cię do dostarczenie innych dokumentów. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym na stronie promocji lub na końcu tego artykułu.

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, konto osobiste, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno karta jest darmowa? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

Karta Simplicity nie ma żadnych ukrytych opłat. Nie zapłacisz za jej wydanie ani prowadzenie. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz z niej korzystał jak z karty debetowej. Karta kredytowanie nie służy do:
– wypłacania pieniędzy w bankomacie- przelewania pieiędzy z konta karty na swoje konto osobiste

Oczywiście – powyższe operacje możesz wykonać jednak musisz liczyć się z opłatami. Do wypłacania pieniędzy służy karta debetowa i kropka.

Na opłaty możesz złapać się jeśli nie spłacisz w terminie całego zadłużenia. Wystarczy, że zawsze będziesz spłacał całą kwotę widoczną na wyciągu w terminie tam wskazanym, a żadne opłaty Cię nie zaskoczą.

Jak zamknąć kartę kredytową?

Sposób zamknięcia karty może róźnić się w poszczególnych bankach. Zwykle można wypowiedzieć umowę telefonicznie, osobiście (w oddziale) lub listownie. Jednak Citibank poszedł o krok dalej. Nie musisz dzwonić, pisać listów i przejeżdżać połowy miasta. Wystarczy zalogować się do bankowości inernetowej i wybrać
Kontakt z bankiem Zapytaj/Złóż zlenienie Karty Kredytowe  Zamknięcie karty
Kilka kliknięć myszką i sprawa załatwiona. Prościej sie już nie da.

Jak długo muszę mieć kartę? Czy muszę podpisać długoterminowa umowę?

Wystarczy, że będziesz miał aktywną kartę do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do nalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć kartę – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak korzystać z karty kredytowej?

Jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z kartą kredytową to temat może wydać Ci się skomplikowany. Płacisz nie swoimi pieniędzmi, musisz je później spłacać. Na początku nie wiem nawet za jaki okres zostanie wystawiony wyciąg i ile będziesz miał czasu na spłatę zaciągniętego długu. Póki sama nie zabiorę się za napisanie artykułu na temat obsługi kart kredytowych polecam Ci wpis Przeciętnego Wójcika, w którym znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć na początek. Przeczytaj, a wszystko stanie się jasne.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam opisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocję, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Sprawdź inne promocje karty Simplicity

Bon 400zł na zakupy w drogerii Douglas

Nie musisz nawet używać karty! Wystarczy jedno logowanie do bankowości internetowej.

Roczny abonament Spotify Premium + bon 200zł do empik.com

Roczny abonament Spotify Premium + bon 200zł do empik.com

Podepnij kartę do Spotify Premium i opłacaj abonament a otrzymasz od Citibanku aż 440zł.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This