Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Strona AnetaWeiner.pl jest stroną informacyjną, która opisuje promocje bankowe i sposoby na oszczędzanie pieniędzy. Publikowane na łamach strony informacje są subiektywnymi opiniami autorów. W związku z tym autorzy artykułów nie ponoszą odpowiedzialność za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu, lub wykorzystywania treści w nim zawartych.

Redakcja dokłada wszelkich starań, by informacje były dokładne, rzetelne i aktualne, choć ze względu na częstą zmianę ofert nie jest w stanie tego zagwarantować. Weryfikacja warunków danej oferty leży w gestii czytelnika.

Właściciel AnetaWeiner.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za transakcje i umowy zawierane między czytelnikami oraz podmiotami, które są opisywane w serwisie.

Właściciel serwisu nie ponosi również odpowiedzialności za treść publikowanych na stronie reklam zleconych przez podmioty zewnętrzne.

Strona dopuszcza publikowanie komentarzy przez użytkowników. Zawsze są to prywatne opinie czytelników i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kasowania komentarzy, moderacji lub ich niepublikowania bez podania przyczyny. Bezwzględnie usuwane będą wszystkie wypowiedzi naruszające przepisy polskiego prawa, spamujące i reklamowe oraz próby polecania sobie różnorakich ofert.

Adres IP każdego komentarza jest rejestrowany.

Wszelkie pytania należy kierować mailowo na adres aneta@anetaweiner.pl