Lubisz pizze (lub inne dania na wynos)? Wiesz, że możesz ją kupować online i płacić mniej? Ja zdecydowanie wolę zamawianie jedzenia online niż telefonicznie. W szczególności, gdy znajdę jakiś fajny kupon rabatowy 😉

Odbierz rabat

A ten jest fajny – w zamian za opłacenie zamówienia przez Visa Checout pizzaportal.pl proponuje 10 zł zniżki przy zamówieniu o wartości min. 20zł. Oferta jest ważna do 15.03 z mozliwością jej wcześniejszego zakończenia.

Zwrot za zakupy

Dodatkowo możesz odebrać zwrot za zakupy od Refundera. Co prawda zwraca tylko 1% wartości zamówienia ale to tylko jedno kliknięcie więcej :-).

Czym jest Visa Checkout?

To platforma, w której zapisujesz swoje karty. Raz wpisujesz do systemu dane karty i możesz płacić kartami bez ograniczeń, dzięki czemu minimalizujesz ryzyko przechwycenia wrażliwych danych. No i nie musisz jej mieć ciągle przy sobie, aby zapłacić. Wystarczy w szybkich płatnościach wybrać Visa Checkout i zalogować się, aby bezpiecznie korzystać ze swoich kart. Platforma sygnowana jest logo Visa, więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo danych, które w niej zapiszesz.

 

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This