W weekend ruszyły promocje aż 4 banków premiujące doładowanie telefonu w Orange. Zbieg okoliczności? Nie sądzę. 🙂

BZ WBK

Tutaj premia jest najwyższa – 30 zł. Aby ją zdobyć musisz zapisać się wypełniając formularz, a następnie doładować telefon na kwotę min. 50 zł korzystając z usługi w bankowości internetowej lub mobilnej. Do 16.03 bank przeleje na Twoje konto 30 zł, o ile znajdziesz się wśród pierwszych 2000 osób, które spełnią warunki promocji.

ING i Millennium

Promocje obu banków mają te same zasady. Doładowujesz telefon przez bankowość internetową lub mobilną i w ciągu 14 dni otrzymujesz 10 zł. Pula wniosków jest mała – 1500 dla ING i 1000 dla Millennium. W promocji mogą wziąć udział klienci nie korzystający z usługi doładowania od 31.12.2016.

PKO BP (również Inteligo)

Nagroda – bilet do Cinema City na seans 3D. Warunek – doładowanie telefonu w Orange przez bankowość elektroniczną na kwotę min. 100 zł. Pula nagród – 5000. Wysyłka nagród – SMSem do 07.03.

Jesteś klientem jednego z tych banków?

Super. Nie czekaj zbyt długo z doładowaniem, ponieważ pule nagród mogą się wyczerpać bardzo szybko. PS. Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś skorzystał ze wszystkich promocji, o ile masz taką możliwość. 🙂

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This