100 zł za jeden przelew i trzy płatności

Tylko tyle trzeba zrobić aby odebrać 100 zł. Jednak samo Konto Jakże Osobiste nieco psuje ofertę. Aby konto i karta były darmowe musisz zapewniać wpływ min. 1500 zł oraz wykonywać płatności kartą na min. 300 zł. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.

Szybko założysz, szybko zamkniesz

Przy okazji warto wspomnieć, że Alior Bank wyjątkowo dba o komfort podczas zakładania i zamykania konta. Weryfikację wniosku można przeprowadzić tradycyjnie – w banku lub u kuriera, albo nowocześnie – przelewem weryfikacyjnym czy video rozmową! Konto można zamknąć również w bankowości internetowej.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.08.2016 nie posiadałeś konta w Alior Banku, Kantorze Alior i karty Kibica.

 

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 30.09.2018 zarejestruj się na stronie promocji akceptując regulaminy. Następnie złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową i zaakceptuj zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji (jest potrzebna aby organizator wiedział komu musi wypłacić premię).

i

2. Podpisz umowę

Możesz dokonać weryfikacji wniosku na kilka sposobów:

 1. Wysyłając przelew weryfikacyjny
 2. Podpisując umowę u kuriera
 3. Podpisując umowę w oddziale banku
 4. Przez Video rozmowę (to ciekawa opcja, zamierzam ją przetestować). Jedyne czego potrzebujesz to dowód osobisty, sprawna kamera oraz mikrofon.
  Ważne abyś umowę podpisał w ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku.

3. Zapłać kartą i zapewnij wpływ

W ciągu 60 dni od daty podpisania umowy:

 1. zapewnisz łączny wpływ w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku i możesz od razu wypłacić pieniądze lub przelać na inny rachunek)
 2. wykonasz min. 3 transakcje kartą lub BLIK na dowolna kwotę.
l

4. Uzupełnij dane

Do 30.01.2019 organizator wyśle do Ciebie maila z prośba o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Formularz musisz uzupełnić w ciągu 5 dni od otrzymania maila.

5. Sprawdź konto

W ciągu 14 dni od daty otrzymania maila na Twoim koncie pojawi się wpływ w wysokości 100 zł.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli zapewnisz wpływ min. 1500 zł (dla osób 18-26 lat konto jest bezwarunkowo darmowe)
 • 0 zł za kartę debetową jeśli w miesiącu zostaną dokonane płatności karta na łączna kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za przelewy krajowe
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Bank
 • 2,5 zł za wypłaty z innych bankomatów

Dodatkowo możesz wybrać dwie korzyści, z których chcesz korzystać (dostaniesz je za darmo, każda kolejna korzyść to koszt 3,5 zł miesięcznie). Bank proponuje:

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • program Mastercard Priceless Specials
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem (maksymalnie 20 zł miesięcznie)
 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Podpisanie umowy – 5 min.
 3. Zapewnienie wpływów na konto – 1 min.
 4. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 5. Zamknięcie konta – online! – 3 min.

MINUT

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Po otrzymaniu premii możesz spokojnie zamknąć konto i kartę. Nie zobowiązujesz się do utrzymania ich dłużej.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Są trzy sposoby:

 • złożenie rezygnacji w bankowości internetowej
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Oczywiście najszybciej i najprościej będzie wysłać wiadomość z bankowości internetowej. W tym celu napisz nową wiadomość do grupu „Zamknięcie konta osobistego/konta oszczędnościowego – Klient Indywidualny”. W wiadomości poinformuj, że chcesz wypowiedzieć umowę ramową oraz umowę rachunku z zachowaniem regulaminowego okresu wypowiedzenia. Podaj numer rachunku, swoje dane oraz numer konta, na które mają zostać odesłane ewentualne nadwyżki.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

30.09.2018

Zarejestruj się i złóż wniosek

w ciągu 30 dni

Podpisz umowę

w ciągu kolejnych 60 dni

Wykonaj 3 transakcje kartą i zapewnij wpływ  min. 1000 zł

do 30.01.2019

Otrzymasz maila z prośba o uzupełnienie danych, masz na to 7 dni.

do 13.02.2018

Otrzymasz przelew w wysokości 100 zł

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This