Siadasz wieczorem przed telewizorem i przełączasz kanały, a tam stare filmy, wątpliwej jakości programy i reklamy, reklamy, reklamy. Wyłączasz to bezwartościowe pudło i przenosisz się przed komputer. Rozpoczynasz poszukiwania swojego ulubionego serialu. Najnowszy odcinek wyszedł kilka dni temu, więc sprawa nie jest prosta. Gdy w końcu znajdujesz okazuje się, że na polskie napisy nie masz co liczyć. Do tego gryzie Cię myśl, że darmowe oglądanie jednak nie jest zupełnie legalne.

A gdyby tak…

Logujesz się i masz dostęp do tysięcy filmów oraz seriali w jakości Ultra HD. Legalnie, z polskimi napisami lub lektorem. Dostępne nawet w dniu premiery. Oglądasz gdzie chcesz i na czym chcesz. A to wszystko za jedyne 13 zł miesięcznie.

Teraz to możliwe bo jest

Netflix.

I wszystko jasne 🙂 Jeśli jesteś fanem seriali to wiesz, że najlepsze produkcje ostatnich miesięcy tworzy właśnie Netflix. House of cards, Suits, Stranger things, Narcos, wymieniając tylko kilka. Do tego Serwis prezentuje również wiele produkcji, których sam nie stworzył (np. The Blacklist czy Hannibal). Pełną listę filmów i seriali znajdziesz tutaj.

Najtańszy abonament nie jest najtańszy.

Wspominałam, że Netflix kosztuje 13 zł miesięcznie, tymczasem w cenniku wygląda to nieco inaczej:

netflix za 13 zł

O co chodzi z tymi cenami?

A no o to, że w abonamencie Premium masz możliwość oglądania jednocześnie na 4 różnych urządzeniach. Możesz ustawić cztery oddzielne profile dla czterech osób i nie będziecie sobie wzajemnie wchodzić w paradę. To oznacza, że jeśli zbierzesz 3 osoby zainteresowane abonamentem i umówisz się z nimi, że jednocześnie oglądają wyłącznie na jednym urządzeniu to opłatę możesz podzielić na 4. Wtedy otrzymujesz nieograniczony dostęp do zasobów Netflix za jedyne 13 zł miesięcznie. Jeden bilet do kina kosztuje więcej, nie wspominając już ile zapłaciłbyś za „kablówkę”.

Trochę prywaty 🙂

Osobiście trochę się boję, że gdy będę miała dostęp do tych wszystkich świetnych seriali to przestanę żyć, pracować i blogować ale mimo wszystko muszę zaryzykować. Dlatego na koniec zamieszczam drobne ogłoszenie.

Poszukuję 2 osób chętnych na współdzielenie abonamentu. Piszcie do mnie na Messengerze lub mailowo na aneta@anetaweiner.pl. Kto pierwszy ten lepszy.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This