Jeśli nie udało Ci się załapać na poprzednią odsłonę promocji, to proszę bardzo. Wykonaj 2 przelewy i 2 płatności kartą i odbierz bon 150 zł do allegro. Tym razem naprawdę nie ma nad czym myśleć. Raczej nie spodziewam się lepszej oferty, ponieważ 150 zł na tak prostych warunkach to promocja z górnej półki.

Obecnie bank oferuje również 3-miesięczną Lokatę Mobilną 2,25 % (z możliwością podniesienia oprocentowania do 2,5 % w aplikacji mobilnej) oraz konto oszczędnościowe na 2,5 %.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.04.2015 r. nie miałeś żadnego rachunku w Banku Millenium.

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Po otrzymaniu premii możesz spokojnie zamknąć konto. Nie zobowiazujesz się do utrzymania konta i karty dłużej.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 30.10.2017 06.11.2017 (promocja przedłużona) zarejestruj się i wypełnij wniosek, zaakceptuj zgody marketingowe dla banku i podmiotów powiązanych oraz wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi (w celu wypłaty premii).

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o przyjęciu wniosku oraz umówi kuriera, który przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie (lub możesz sam wybrać się do banku). Ważne abyś podpisał umowę do 06.11.2017r. 10.11.2017r.

3. Zapewnij wpływ na konto

Premię otrzymasz jeśli w listopadzie i grudniu:

 1. zapewnisz wpływ w wysokości 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku i możesz od razu wypłacić pieniądze lub przelać na inny rachunek)
 2. wykonasz min. 1 transakcję kartą lub BLIK na dowolna kwotę.

4. Odbierz bon

Do 22.01 organizator wyśle do Ciebie maila zawierającego bon do allegro o wartości 150 zł. Bon będzie ważny przez 180 dni od daty wydania.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile kosztuje konto w banku Millenium?

Konto 360°

Po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie i wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej kartą:

 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za kartę debetową
 • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • 0zł za zlecenia stałe
 • 0zł za przelewy krajowe
 • 0zł za przelewy na email i telefon

Konto 360° Student

Przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat, nie koniecznie studentów.

Jest darmowe już po wykonaniu jednej transakcji kartą.

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – podpis i parafka na każdej stronie – 5 min.
 4. Zapewnienie wpływów na konto – 2 x 1 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zamknięcie konta – online! – 3 min.

MINUT

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania premii. Póżniej – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są cztery:

 • złóż wniosek w systemie bankowości internetowej
 • zadzwoń na infolinię
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie poprzez serwis internetowy. Wybierz Konta->Zamknij konto i uzupełnij formularz. Gotowe.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

06.11.2017

Złóż wniosek

10.11.2017

Podpisz umowę

do 22.01.2018

Otrzymasz mailem bon 150 zł do allegro.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This