Tym razem mBank nie dość, że skrócił okres karencji (wynosi obecnie nieco ponad rok) to jeszcze, do swoich standardowych premii, dorzuca bon o wartości 100zł do drogerii Rosmann lub 4 bilety do kin Helios. Ta „standardowa” premia to zwroty za płatności kartą i BLIK do 50zł miesięcznie przez pół roku. Łącznie do wzięcia 300zł premii plus bon lub bilety do kina. Postarali się.

Warunki promocji

p

Tylko "nowi" klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2016r nie posiadałeś konta (ani konta oszczędnościowego) w mBanku.

Q

Zamykaj po zgarnięciu premii

Konto osobiste i kartę zamknij dopiero po otrzymaniu ostatniej premii. W przeciwnym razie pozostała część premii nie zostanie wypłacona. Jeśli zależy Ci tylko na bonie lub biletach, to oczywiście możesz zamknąć konto tuż po ich otrzymaniu.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 31.05 zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji i złóż wniosek o konto, akceptując regulamin i wyrażając zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie.
Możesz również wybrać możliwość podpisania umowy w oddziale lub w mKiosku.

3. Wykonaj 5 transakcji

Aby otrzymać bon lub bilety do kina dokonaj 5 transakcji. Mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności intenetowe. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po podpisaniu umowy.

R

4. Wybierz nagrodę

Do 15.06 zaloguj się na stronie promocji i wybierz, którą nagrodę chcesz otrzymać. Następnie między 20.07 a 27.07 musisz podać organizatorom swój adres mailowy (po zalogowaniu na stronie promocji).

5. Odbierz nagrodę

Nagroda zostanie przesłana najpóźniej do 04.08. Karty Rosmann wysyłane będą pocztą, a vouchery kinowe – mailowo.

6. Płać kartą

Od następnego miesiąca po podpisaniu umowy, za transakcje kartą i BLIK, naliczane będą zwroty w wysokości 2% (maksymalnie 50zł miesięcznie).

Z

6. Spełnij warunki

Aby zwrot został naliczony musisz w każdy miesiącu spełnić warunki:
1. wydaj kartą lub BLIKiem min. 250 zł
2. zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (nie pochodzący z Twojego konta w mBanku)
3. zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej

7. Sprawdź konto

Co miesiąc na Twoje konto trafi zwrot za transakcje z poprzedniego miesiąca. Maksymalnie możesz otrzymać 6 zwrotów za 6 kolejnych miesięcy.

300zł zwrotu za zakupy i Konto z oprocentowaniem 3% w mBanku.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

eKonto z taryfą standard – ile kosztuje?

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania miesięcznie min. 5 transakcji na dowolną kwotę
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash i Euronet (Uwaga! wypłaty poniżej 100 zł to koszt 1,3 zł)
 • 7 zł za wypłatę z innego bankomatu

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – kilka podpisów i parafka na każdej stronie – 5 min.
 4. Wykonanie 5 transakcji (przelewów) i uzupełnienie danych – 5 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak, więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zapewnienie wpływów na konto – 1 min.
 7. Zamknięcie konta – online! – 2 min.

minut

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania ostatniej premii. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są cztery:

 • przez system bankowości internetowej
 • telefonicznie
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta online. Kliknij Pasaż->Market->Usługi->Wypowiedzenie umowy i wypełnij wniosek. Gotowe.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

31.06.2017

Złóż wniosek i podpisz umowę

do końca kolejnego miesiąca

Wykonaj 5 transakcji

do 15.06

Wybierz, którą nagrodę chcesz otrzymać

między 20.07 a 27.07

Uzupełnij swój adres mailowy na stronie promocji

przez kolejne 6 miesięcy

Zapewniaj wpływ na konto, płać kartą, loguj się do aplikacji mobilnej i zgarniaj zwroty

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This