Najlepsze promocje to zwykle te, w których bank zyskuje nowych klientów. Jednak czasem zdarza się (co raz częściej), że premię lub nagrody może zgarnąć posiadając już aktywne konto/kartę.

Tym razem naprzeciw swoim klientom wychodzi Bank Millenium. Za wykonanie 5 płatności kartą mobilną (darmową) możesz otrzymać bilet do Cinema City. Tak, niestety tylko jeden bilet ale warunki do spełnienia są bardzo proste. Lepszy rydz niż nic.

Nie miałeś jeszcze karty mobilnej? Ja też nie. Dlatego tym bardziej chcę przetestować tę funkcjonalność. Działa to dokładnie tak samo jak karta zbliżeniowa, tylko zamiast zbliżyć plastik, do terminalu przykładasz telefon.

Pula nagród wynosi 4000 biletów. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki promocji. Dlatego warto spieszyć się z decyzją.

male-oszczednosci-masz-konto-w-banku-millenium-odbierz-bilet-do-kina

Warunki promocji

p

Tylko aktualni klienci

Masz konto w Millenium? Świetnie, możesz wziąć udział w promocji.
Nie masz konta w Millenium? Nie warto go zakładać specjalnie dla tej promocji, ale poczekaj na kolejną edycję premii za założenie konta (ostatnio było to 100zł).

Zasady – krok po kroku

l

1. Załóż kartę

Jeśli nie masz jeszcze karty mobilnej to załóż ją w aplikacji mobilnej. Zajmuje to chwilę.

2. Płać telefonem

Wykonaj 5 transakcji kartą mobilną (każdą o wartości min. 10zł). Transakcje muszą zostać zaksięgowane najpóżniej 05.03. Aby korzystać z karty będzie Ci potrzebny telefon z modułem NFC i Androidem w wersji min. 4.4.

3. Odbierz SMS

Po zakończeniu promocji lub wyczerpaniu puli nagród, kupony zostaną wysłane wiadomością SMS. Nastąpi to najpóźniej do 31.03.

4. Odbierz bilet

Kod wymienisz na bilet w kasie Cinema City. Jest ważny jedynie na zwykłe seanse 2D (nie obejmuje pokazów specjalnych itp.). Kod będzie wazny do końca roku 2017.

Karta mobilna Millenium – ile kosztuje?

Za kartę nie zapłacisz ani złotówki. Jest zupełnie darmowa. Dodatkowo, jeśli chcesz zrezygnować z karty debetowej, to wykonanie jednej transakcji miesięcznie kartą mobilną również zwalnia z opłat za konto (plus wpływy 1000zł).

Dokumentacja promocji

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This