Pisałam już o promocjach przy płatności portfelem elektronicznym MasterPass. Teraz Visa odpowiada swoim programem Checkout. W skrócie usługa polega na zapisaniu danych swoich kart w bezpiecznym systemie Visa Checkout, następnie podczas płatności za zakupy wystarczy zalogować się na konto i wybrać kartę, którą chcesz zapłacić. To o wiele bezpieczniejsza opcja niż każdorazowe wpisywanie danych karty podczas zakupów.

50 zł za zakupy w oleole.pl

Aby zgarnąć rabat w wysokości 50 zł wystarczy złożyć zamówienie o łącznej wartości min. 250 zł, wybrać sposób dostawy inny niż punkt odbioru i wybrać płatność Visa Checkout. Rabat naliczy się automatycznie.

do 150zł za zakup w euro.com.pl

Warunki zdobycia rabatów w euro.com.pl są podobne – wybierz dostawę inną niż odbiór w sklepie stacjonarnym i zapłać płatnościami Visa Checkout. Wysokość rabatu zależy od sumy zamówienia:

  • rabat 50 zł za zamówienie na sumę od 300zł do 500zł
  • rabat 100 zł za zamówienie na sumę od 500,01 zł do 1500 zł
  • rabat 150 zł za zamówienie na sumę od 1500,01 zł

Czy warto?

Założenie konta w Visa Checout, przechowywanie kart i korzystanie z nich jest zupełnie darmowe. Sklepy oleole.pl i euro.com.pl mają dobre ceny jednak zdarzają się produkty, które kosztują więcej niż u konkurencji. Przed zakupem sprawdź czy opłaca się kupić produkt z rabatem czy może konkurencja i tak ma dla Ciebie lepszą ofertę. W każdym razie warto mieć to na uwadze. Oferta jest ważna do 30.06.2017.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This