Multikino wprowadza ąpromocje – wtorki z Mastercard. Dzięki niej bilety na wtorkowe seanse kupisz za 10 zł, pod warunkiem, że zapłacisz za nie kartą Mastercard, Maestro lub portfelem MasterPass.

Drugi bilet gratis

Promocja Multikina umożliwia również zdobycie darmowego biletu za każdą transakcję zakupu biletu (lub biletów) przez stroną multikino.pl lub mobilnie. Wystarczy zapłacić portfelem Masterpass.

Możesz zatem kupić jeden bilet za 10 zł i odebrać drugi bilet gratis. To 5 zł za jeden bilet!

Odbierz wiele biletów za darmo

Za jedną transakcję (niezależnie czy kupujesz jeden bilet czy więcej) otrzymasz jeden darmowy bilet. Dlatego warto kupować bilety pojedynczo. Nie ma limitu darmowych biletów na jednego użytkownika.

Promocja obowiązuje do wyczerpania puli, która wynosi 10 000 darmowych biletów oraz 200 000 biletów promocyjnych.

Kod otrzymasz mailem

W ciągu 30 minut od zakupu otrzymasz kod upoważniający do odbioru jednego darmowego biletu na seanse 2D.

Co to jest Masterpass?

Wspominałam o nim przy okazji bezpieczeństwa kart bankowych. To platforma, w której zapisujesz swoje karty. Raz wpisujesz do systemu dane karty i możesz płacić kartami bez ograniczeń, dzięki czemu minimalizujesz ryzyko przechwycenia wrażliwych danych. No i nie musisz jej mieć ciągle przy sobie, aby zapłacić. Wystarczy w szybkich płatnościach wybrać portfel Masterpass i zalogować się aby bezpiecznie korzystać ze swoich kart. Platforma sygnowana jest logo Mastercard, więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo danych, które w niej zapiszesz.

Małe oszczędności: Drugi bilet do Multikina gratis.
Komentarze
Polecam Ci również...
Share This