mBank bez zbędnych warunków rozdaje oprocentowanie 3% na eKoncie (niestety tylko do 3000zł). Dodatkowo możesz zgarnąć zwrot za transakcje wykonane karta lub BLIKiem – łącznie do 300zł. Całkiem przyjemna promocja darmowego konta.

 

mbank1

Warunki promocji

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2015r nie posiadałeś żadnego rachunku w mBanku (ani nie byłeś jego współwłaścicielem).

Wypełnij wniosek i podpisz umowę

Do 31.01 wypełnij wniosek o konto oraz kartę debetową na stronie promocji i podpisz umowę. We wniosku możesz wybrać sposób weryfikacji danych – przelewem z innego banku, u kuriera lub placówce/kiosku mBanku.

Oprocentowanie 3% jest Twoje

Bez spełniania dodatkowych warunków otrzymujesz promocyjne oprocentowanie w wysokości 3% dla kwot do 3000zł. Wszystko powyżej tej kwoty nie jest oprocentowane. Oprocentowanie obowiązuje przez 7 miesięcy zaczynając od miesiąca podpisania umowy.

Warunki otrzymania zwrotów

Możesz otrzymać zwrot w wysokości 2% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą lub BLIKiem. Moneyback wypłacany jest co miesiąc przez pół roku (zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy) pod warunkiem spełnienia, w każdym z miesięcy oddzielnie, następujących warunków:

  • wykonaj kartą lub BLIKiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 250zł
  • zapewnij jednorazowy wpływ na eKonto w wysokości min. 1000zł, wpływ nie może pochodzić z Twojego konta (możesz poprosić kogoś z rodziny aby przelał Ci pieniądze, a następnie zwrócić je tuż po zaksięgowaniu na Twoim koncie)
  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku

Moneyback może wynieść max. 50zł miesięcznie, zatem przez 6 miesięcy do zgarnięcia będzie 300zł.

mbank2

eKonto standard – ile kosztuje?

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji w miesiącu (kwota dowolna)
  • 0zł za wypłaty z bankomatów mBank, Euronet, Planet Cash i BZ WBK (korzystanie z innych maszyn to koszt 3%, ale nie mniej niż 5zł, max 9zł)

 

Zamknięcie konta

Po otrzymaniu ostatniego moneybacku i zgarnięciu ostatnich promocyjnych odsetek możesz zamknąć konto (albo wcześniej jeśli chcesz). W tym celu musisz złożyć wypowiedzenie umowy w oddziale banku lub listownie. W przypadku mBanku polecam szczególnie zwrócić uwagę na to czy zamykasz wszystkie rachunki. Ja zamykałam konto w oddziale, a za jakiś czas okazało się, że nadal jestem klientem banku, ponieważ nie zostało zamknięte konto oszczędnościowe, które było subkontem do już zamkniętego konta. Zachowaj dane do logowanie i po upływie okresu wypowiedzenia spróbuj zalogować się do bankowości internetowej. Jeśli Ci się to nie uda to znaczy, że wszystkie konta zostały ostatecznie zamknięte.

 

Czy to się opłaca?

Promocje mBanku są zwykle obwarowane wieloma warunkami. Tym razem lista zasad jest stosunkowo krótka i łatwa w realizacji. Myślę, że to jedna z lepszych ofert tego banku od dawna.

 

Aby nie ominął Cię kolejny ciekawy artykuł oraz najnowsze promocje - zapisz się do newslettera!
Zero spamu, tylko najświeższe informacje ze świata bankowości i finansów.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This