Jeśli już podjąłeś decyzję, że w kolejne wakacje będziesz wyglądał lepiej to BGŻ przygotował dla Ciebie fajna promocję. 🙂 Premia w postaci karnetów OK System powinna być odpowiednią motywacją do zmian (lub utrzymania świetnej formy). Zgarnąć możesz 6 karnetów miesięcznych. Taki karnet upoważnia do 2 wejść do obiektów tygodniowo. Pełna lista współpracujących obiektów znajduje się tutaj.

Promocja limitowana!

W promocji może wziąć udział tylko pierwsze 1500 osób, następnie możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

 

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadałeś konta w Banku BGŻ oraz w Raiffeisen Polbank.

 

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 15.03 zarejestruj się na stronie promocji akceptując wszystkie zgody. Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą debetową.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje się z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Na podpisanie umowy i aktywację konta masz czas do 29.03.

3. Zarejestruj się w OK System

Załóż konto w OK System do 28.05. Na nim będą pojawiać się nowe karnety.

4. Wykonaj przelew i płatności kartą

Aby otrzymywać karnety musisz w ciągu kolejnych 6 miesięcy (zaczynając od kwietnia) spełniać każdorazowo następujące warunki:

1. zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł (ważne aby nie pochodził z innego Twojego konta w BGŻ, spokojnie możesz przelać pieniądze z Twojego konta w innym banku)

2. wydać kartą łącznie min. 200 zł

3. wykonać min. 1 przelew na dowolną kwotę z aplikacji GO mobile (w ten sposób możesz np. zwrócić pieniądze na konto, z którego je wcześniej przelałeś)

5. Odbieraj kolejne karnety

Co miesiąc (dokładnie do 20. dnia miesiąca) będziesz otrzymywać kolejne karnety, za pośrednictwem wiadomości email.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Optymalne – ile kosztuje?

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty z bankomatów BGŻ i Planet Cash
  • 5zł za wypłatę z innego bankomatu

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste i kartę możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu ostatniego karnetu. W przeciwnym razie pozostała część nagrody nie zostanie przyznana.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto?
Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.
Jak zamknąć konto?
Są dwa sposoby:

  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta w oddziale – zajmuje to mniej czasu niż wypełnianie formularza i stanie w kolejce do okienka pocztowego. Jeśli nie po drodze Ci do oddziały to śmiało – wyślij wypowiedzenie listem poleconym.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

15.03.2017

Złóż wniosek

29.03

Podpisz umowę i aktywuj konto

do 28.05

Zarejestruj się w OK System

od kwietnia do września

Zapewnij wpływ min. 1000 zł i wydaj kartą 200 zł i wykonaj jeden przelew z aplikacji mobilnej

co miesiąc

Będziesz otrzymywał email z kolejnymi kodami karnetów.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This