Co tu dużo mówić – zakładasz darmowe konto, wydajesz kartą 200zl i aplikacją IKO 10zł. Zgarniasz 100zł + 50zł za każdego poleconego. Prawda, że fajnie?

 

Warunki promocji

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 09.11.2013r nie posiadałeś żadnego rachunku w Inteligo. Miałeś lub masz konto w PKO? Nie ważne! Możesz skorzystać z tej promocji, ponieważ Inteligo posiada oddzielną umowę ramową, dzięki czemu klienci PKO nie są traktowani jako klienci Inteligo (i odwrotnie).

Wypełnij wniosek

Do 09.02 wypełnij wniosek o konto Inteligo wraz z kartą debetową, akceptując regulamin i wyrażając zgodę na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych. Koniecznie uzupełnij pole „Kod promocyjny”. Bez wpisania kodu promocyjnego (kodu polecającego) nie otrzymasz premii. Kod najprościej zdobyć od znajomego, który posiada konto w Inteligo. Nie znasz kogoś takiego? Napisz do mnie, a podam Ci mój kod. Nawiasem mówiąc kod to nic innego jak numer telefonu osoby polecającej.

Podpisz umowę

Do 09.02 musisz również podpisać umowę. Tutaj warto zwrócić uwagę na to, że kurierem doręczającym umowę jest InPost. Od pewnego czasu ta spedycja ma duże problemy z teminowością doręczenia przesyłek. Braki kadrowe sprawiają, że czas od nadania do odebrania przesyłki jest baaardzo długi. W moim przypadku od dnia wysłania przesyłki do jej otrzymania minęło 10dni! Doliczając czas potrzebny aby bank umowę przygotował i wysłał – wszystko zajęło 15dni. Dlatego decyduj się szybko bo czasu jest mniej niż myślisz.

Warunki otrzymania premii

W ciągu 30 dni od daty podpisania umowy:

  • wykonaj transakcje kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 200zł (wyłączając transakcje internetowe)
  • zapłać przy użyciu aplikacji IKO za kwotę min. 10zł
Sprawdź konto

Najpóźniej 25.04.2017 na Twoje konto wpłynie 100zł (+ewentualna premia za polecenia). Słyszałam, że Inteligo to jeden z niewielu banków, który wypłaca premie na długo przed ostatecznym terminem.

 

50zł za skuteczne polecenie

Znasz kogoś kto też chciałby zgarnąć 100zł premii? Poleć tą promocje i zgarnij dodatkowe 50zł za każde skuteczne polecenie.

Żeby otrzymać dodatkową premie musisz założyć konto w maminteligo.pl i podać znajomym swój kod polecający, którym jest Twój numer telefonu. Polecony powinien wpisać kod we wniosku o konto i spełnić wszystkie opisane warunki promocji z premią 100zł. Jeśli tak się stanie to otrzymasz dodatkowe 50zł, a polecony – 100zł.

Pamiętaj, że polecony musi złożyć wniosek najpóźniej 09.02 więc sam nie zakładaj konta na ostatnią chwilę abyś zdążył przekazać kod polecający.

 

Co to jest IKO?

IKO to aplikacja mobilna banku PKO. Intuicyjne rozwiązanie dzięki, któremu nie musisz mieć pod ręka karta aby zapłacić za zakupy lub wypłacić pieniądze z bankomatu. Dokładny opis jak korzystać w aplikacji znajdziesz tutaj. Jedynym minusem tego rozwiązania jest jego dostępność. Niestety nie wszędzie można zapłacić przy użyciu apki ale lista punktów współpracujących jest na tyle długa abyś bez problemu mógł wydać potrzebne 10zł.

 

Konto Inteligo – ile kosztuje?

Inteligo to jeden z rachunków, który po spełnieniu bardzo prostych rachunków staje się bezpłatny.

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania transakcji za min. 100zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku 4zł), po spełnieniu warunków promocji kartę możesz zamknąć
  • 0zł za wypłaty z bankomatów PKO BP i BZWBK, wypłata z innych bankomatów to koszt 5zł
  • 0zł za powiadomienia SMS (informujące o wpływach na konto i podobnych operacjach) przez 2 pierwsze miesiące, później opcja jest płatna jednak można ją wyłączyć w serwisie internetowym. Wyłączyłam tą funkcję tuż po aktywacji konta aby później o niej nie zapomnieć.

 

Zamknięcie konta

Po otrzymaniu premii możesz zamknąć konto bez żadnych konsekwencji. W tym celu musisz złożyć wypowiedzenie umowy w oddziale banku lub listownie. Zachowaj dane do logowania i po upływie okresu wypowiedzenia spróbuj zalogować się do bankowości internetowej. Jeśli Ci się to nie uda to znaczy, że konto zostało ostatecznie zamknięte.

 

Czy to się opłaca?

Jasne! Za wykonanie kilku przelewów i płatności kartą otrzymujesz 100zł + możliwość zgarnięcia dodatkowej kasy za polecenia. Jakimś cudem wcześniej nie było mnie jeszcze w Inteligo ale już naprawiłam to niedopatrzenie. Teraz konto zakłada jeszcze mój mąż i rodzice dzięki czemu do naszego budżetu wpadnie 2 x 100zł + 3 x 50zł za polecenie. Przyjemnie 🙂

 

Aby nie ominął Cię kolejny ciekawy artykuł oraz najnowsze promocje - zapisz się do newslettera!
Zero spamu, tylko najświeższe informacje ze świata bankowości i finansów.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This