Nowa odsłona promocji z darmowymi biletami do Multikina. Warunki bardzo proste. Przy obecnych cenach biletów kinowych zdecydowanie warto przyjrzeć się takim promocjom.

Drugi bilet gratis

Promocja Multikina umożliwia zdobycie darmowego biletu za każdą transakcję zakupu biletu (lub biletów) przez stroną multikino.pl. Wystarczy zapłacić portfelem Masterpass z podpiętą kartą Mastercard lub Maestro.

Odbierz wiele biletów za darmo

Za jedną transakcję (niezależnie czy kupujesz jeden bilet czy więcej) otrzymasz jeden darmowy bilet. Dlatego warto kupować bilety pojedynczo. Nie ma limitu darmowych biletów na jednego użytkownika.

Promocja obowiązuje do końca września lub do wyczerpania puli, która wynosi 5000 darmowych biletów.

Kod otrzymasz SMSem

W ciągu 15 minut od zakupu otrzymasz kod upoważniający do odbioru jednego darmowego biletu na seanse 2D.

Co to jest Masterpass?

Wspominałam o nim przy okazji bezpieczeństwa kart bankowych. To platforma, w której zapisujesz swoje karty. Raz wpisujesz do systemu dane karty i możesz płacić kartami bez ograniczeń, dzięki czemu minimalizujesz ryzyko przechwycenia wrażliwych danych. No i nie musisz jej mieć ciągle przy sobie, aby zapłacić. Wystarczy w szybkich płatnościach wybrać portfel Masterpass i zalogować się aby bezpiecznie korzystać ze swoich kart. Platforma sygnowana jest logo Mastercard, więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo danych, które w niej zapiszesz.

Małe oszczędności: Drugi bilet do Multikina gratis.
Komentarze
Polecam Ci również...
Share This