Citibank, wszędzie ten Citibank!

Mam wrażenie, że połowa wpisów na tym blogu to promocje Citibanku. Gratisowe telefony, bony na zakupy w sklepach RTV AGD czy nawet na Allegro. Ciągle nowe promocje (świetnej!) karty kredytowej Simplicity.

Zupełnie inna promocja

Ale tym razem nie chodzi o kartę, ale o konto. Prestiżowe konto Citi Priority. Teoretycznie jest to konto dla zamożnych klientów, jednak można uniknąć opłaty nie posiadając góry pieniędzy. Wystarczy, że masz w Citibanku jakikolwiek produkt kredytowy. Nie masz? To najpierw załóż kartę kredytową Simplicity z wybranym prezentem, a później zabierz się za tą promocję 🙂

Aktualne promocje karty kredytowej Citibanku znajdziesz tutaj.

Co oferuje bank?

Za spełnienie warunków bezpłatności konta (np. zapewnienie wpływów na konto i posiadanie aktywnej karty kredytowej) otrzymujesz 100 zł na start. Później możesz odbierać 6% zwrotów za transakcje kartą debetową, maksymalnie 50 zł miesięcznie. Jako, że promocja obejmuje 6 kolejnych miesięcy, to możesz zdobyć łącznie 300 zł.

Ile muszę wydawać?

Aby na Twoim koncie co miesiąc „pojawiało się” 50 zł wystarczy wydać niecałe 850 zł. Myślę, że nie jest to duża kwota. Zawsze możesz wydać mniej i odebrać niższy zwrot. Wybór należy do Ciebie.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 30.06.2016r nie posiadałeś konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku.

Q

Zamykaj po otrzymaniu premii

Konto osobiste zamknij dopiero po otrzymaniu ostatniej premii. W przeciwnym razie pozostała część premii nie zostanie wypłacona. Jeśli zależy Ci tylko na premii startowej, to oczywiście możesz zamknąć konto tuż po jej otrzymaniu.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Zarejestruj się i złóż wniosek przez  dedykowaną stronę promocji do 31.10.2017

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Na podpisanie umowy i aktywację konta masz czas do 30.11.

Z

3. Spełnij warunki dla premii startowej

Najpóźniej do końca następnego miesiąca po podpisaniu umowy spełnij warunki bezpłatności konta. Kwestię opłat i bezpłatności rozwinęłam poniżej. W skrócie – jedynym opłacalnym rozwiązaniem jest zapewnienie wpływów w łącznej wysokości min. 5000 zł oraz posiadanie dowolnego produktu kredytowego (w tym karty kredytowej Simplicity).

4. Odbierz 100 zł

W kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków otrzymasz przelew w wysokości 100 zł.

Z

5. Płać kartą i odbieraj zwroty

Tutaj nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków. Płać kartą i zgarniaj zwroty. Pierwszy zwrot zostanie naliczony za pierwszy pełny miesiąc. Jeśli założysz konto we wrześniu to brane pod uwagę będa dopiero transakcje wykonane w październiku.

6. Odbieraj premie

W kolejnych 6 miesiąca otrzymasz przelewy równe 6% wartości płatności wykonanych kartą, maksymalnie 50 zł (oznacza to, że pełny zwrot otrzymasz jeśli wydasz kartą 833,33 zł). W sumie możesz otrzymać aż 300 zł.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Citi Priority – ile kosztuje?

 • 0zł za prowadzenie konta o ile spełnisz jeden z warunków:
  1. Zapewnisz wpływów w łącznej wysokości min. 5000 zł (może to być kilka przelewów, np. 1000 zł przelany na konto pięciokrotnie) oraz posiadasz dowolny produkt kredytowy (w tym kartę kredytową Simplicity).
  lub
  2. Utrzymasz średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł. Opcja raczej dość trudna w realizacji i mało opłacalna.
 • 0zł za kartę debetową
 • 0zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Jeśli nie posiadasz jeszcze karty kredytowej Simplicity to gorąco zachęcam Cię do jej założenia. Jest zupełnie darmowa a do tego możesz odebrać wartościową nagrodę – obecnie do wyboru są:

 1. bon 400 zł do Biedronki
 2. bon 400 zł do sklepu OleOle.pl
 3. bon 400 zł do allegro
 4. bon 400 zł do sklepu morele.net
 5. bon 400 zł do sklepu frisco.pl
 6. smartfon LG K4 Dual Sim
 7. roczny abonament na audiobooki w Storytel

Jest w czym wybierać. Dzięki takiemu połączeniu możesz zyskać łącznie nawet 800 zł!

Sprawdź inną promocje karty Simplicity

Bon 400 zł do Biedronki

Bon 400 zł do Biedronki

Wykonaj kartą min. 10 transakcji na dowolne kwoty i kupuj w Biedronce bez płacenia! 🙂

Telefon LG K8 Dual SIM

Wykonaj kartą 15 transakcji na dowolne kwoty i odbierz swój smartfon.

Bon 400 zł do Allegro.pl

Bon 400 zł do Allegro.pl

Kupuj co chcesz! Wystarczy, że wydasz kartą 1000 zł.

Bon 400zł do sklepu OleOle.pl

Te same warunki tylko sklep inny.

Bon 400zł do sklepu Morele.net

Te same warunki, tylko bon do wykorzystania w innym sklepie.

Bon 2 x 200zł do supermarketu Frisco.pl

Zrób zakupy spożywcze jak zawsze, ale nie płać za nie!

Rok darmowego słuchania audiobooków za wyrobienie darmowej karty Simplicity

Rok darmowych audiobooków

Ogromna baza audiobooków i słuchowisk na wyciągnięcie ręki. Ale uważaj bo przepadniesz bez reszty!

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Rejestracja i wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – 5 min.
 4. Zapewnienie wpływu na konto – 6 x 1 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zamknięcie konta – 3 min.

MINUTY

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, konto osobiste, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konto i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto? Czy muszę podpisać długoterminowa umowę?
Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.
Jak zamknąć konto?

Sposób zamknięcia konta może róźnić się w poszczególnych bankach. Zwykle można wypowiedzieć umowę telefonicznie, osobiście (w oddziale) lub listownie. Jednak Citibank poszedł o krok dalej. Nie musisz dzwonić, pisać listów i przejeżdżać połowy miasta. Wystarczy zalogować się do bankowości inernetowej i wybrać Kontakt z bankiem Zapytaj/Złóż zlecenie Rachunki osobiste.
Kilka kliknięć myszką i sprawa załatwiona. Prościej sie już nie da.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

31.10.2017

Złóż wniosek i w ciągu miesiąca podpisz umowę

Do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy

Zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 5000 zł (i posiadaj aktywną kartę kredytową lub kredyt)

W kolejnym miesiącu

Otrzymasz przelew w wysokości 100 zł.

Przez 6 kolejnych miesięcy

Płać kartą i odbieraj zwroty.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This