Nowa odsłona promocji z darmowymi biletami do Cinema City. Warunki identyczne jak poprzednio, czyli bardzo proste. Przy obecnych cenach biletów kinowych zdecydowanie warto przyjrzeć się takim promocjom.

Drugi bilet gratis

Promocja Cinema City umożliwia zdobycie darmowego biletu za każdą transakcję zakupu biletu (lub biletów) przez stroną cinemacity.pl. Wystarczy zapłacić portfelem Masterpass z podpiętą kartą Mastercard lub Maestro.

Odbierz wiele biletów za darmo

Za jedną transakcję (niezależnie czy kupujesz jeden bilet czy więcej) otrzymasz jeden darmowy bilet. Dlatego warto kupować bilety pojedynczo. Nie ma limitu darmowych biletów na jednego użytkownika.

Pula darmowych biletów to 10 00 sztuk. Niby dużo, ale warto się spieszyć, bo tego typu promocje bywają popularne.

Kod otrzymasz mailem

W ciągu 7 dni od daty zakupy otrzymasz kod upoważniający do odbioru jednego darmowego biletu na seanse 2D ważnego do 31.12.2017.

Co to jest Masterpass?

Wspominałam o nim przy okazji bezpieczeństwa kart bankowych. To platforma, w której zapisujesz swoje karty. Raz wpisujesz do systemu dane karty i możesz płacić kartami bez ograniczeń, dzięki czemu minimalizujesz ryzyko przechwycenia wrażliwych danych. No i nie musisz jej mieć ciągle przy sobie, aby zapłacić. Wystarczy w szybkich płatnościach wybrać portfel Masterpass i zalogować się aby bezpiecznie korzystać ze swoich kart. Platforma sygnowana jest logo Mastercard, więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo danych, które w niej zapiszesz.

Małe oszczędności: Drugi bilet do Cinema City gratis.
Komentarze
Polecam Ci również...
Share This