Na taką ofertę wiele osób czekało od dawna. Citibank stale rozdaje bony do różnych sklepów za wykonanie kilku płatności kartą, jednak każdy sklep ma ograniczony asortyment. Tym razem bank postawił na czarnego konia – Allegro.pl. Wiadomo, że znajdziesz tam wszystko, a jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Aby otrzymać bon o wartości 300 zł wystarczy wydać kartą (bezpłatną) 500 zł. Jest również możliwość zgarnięcia bonu 500 zł jednak to wiązać się będzie z dodatkowymi kosztami. Aby otrzymać bon na wyższą kwotę bank wymaga spełnienia jednego z warunków:

 1. wykoniania przelewu w ramach limitu Karty Kredytowej na kwotę min. 500 zł i rozłożenia zadłużenia na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”
 2. podpisania umowy o jednorazowy Dodatkowy Limit Kredytu na kwotę min. 1000 zł i rozłożenia zadłużenia na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”
 3. dokoniania transakcji kartą na kwotę min. 500zł i rozłożenia zadłużenia na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”

Szczerze mówiąc słowo „rata” ostrasza mnie na tyle skutecznie, że nie zgłębiam opłacalności takiego przedsięwzięcia. Same opłaty za korzystanie z możliwości rozłożenia zadłużenia na raty to 20-30 zł miesięcznie. Do tego dochodzi opłata za aktywację (do 20%), oprocentowanie i świadomość posiadania niespłaconego zadłużenia. Moim zdaniem lepiej brać 300 zł bez kombinowania.

Jeśli wolałbyś dostać bon o wartości 400zł to zerknij na promocje z voucherem do sklepu wielobranżowego mall.pl lub bonem do perfumerii Douglas.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2015r nie posiadałeś karty kredytowej w Citibanku.

Min. warunki przyznawania kart

wiek – minimum 21 lat
dochód netto – minimum 1200 zł
zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące
dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Uzupełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych (do 30.06.2017r)

2. Weryfikacja zdolności kredytowej

Skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia szczegółów. Koniecznie wybierz kartę Simplicity!

i

3. Wizyta kuriera

Jeśli wstępna weryfikacja przebiegnie pomyślnie, bank przyśle do Ciebie kuriera z umową do podpisania. Przekaż mu wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

R

4. Aktywacja karty

Gdy otrzymasz kartę, aktywuj ją w bankowości internetowej.

5. Spełnij warunki

Najpóźniej do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy spełnij następujące warunki:

 • przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej (i tak musisz to zrobić żeby aktywować kartę)
 • wydaj kartą łącznie min. 500 zł (liczą się wyłącznie transakcje bezgotówkowe, nie myśl nawet o wypłacie z bankomatu!)

Przykładowo: podpisałeś umowę w maju więc warunki musisz spełnić do końca lipca.

6. Odbierz bon

Do końca trzeciego miesiąca po podpisaniu umowy, otrzymasz wiadomość w bankowości internetowej, która będzie zawierała bon o watości 300 zł do wykorzystania w Allegro.pl. Voucher będzie ważny do końca roku 2017.

Checklista!

Listę kontrolną możesz wydrukować lub zapisać na komputerze i na bieżąco odznaczać wykonane etapy. Niestety popularny Adobe Reader nie pozwala na zapisanie pliku z zaznaczonym „ptaszkiem”, ale darmowy PDF-XChange Viewer posiada taką opcję. Jeśli nie chcesz drukować listy to warto pobrać tę przeglądarkę i w prosty sposób śledzić postępy w realizacji planu.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Karta Simplicity – ile kosztuje?

 • Karta Simplicity jest darmowa, nie są pobierane żadne opłaty miesięczne ani roczne.
 • Po podpisaniu umowy warto sprawdzić, czy masz włączoną usługę CitiPhone – standardowo dla karty Simplicity powinna być wyłączona
  (jej koszt to 6 zł miesięcznie).

Druga karta dostępna w tej promocji – Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie, dlatego zwróć uwagę aby we wniosku wybrać kartę Simplicity.

Zakładanie konta nie jest konieczne, więc jeśli konsultant zaproponuje Ci taką opcję to grzecznie odmów. Podobnie postępuj w przypadku wszelkich dodatkowych usług i ubezpieczeń. Załóż tylko „gołą” kartę, a na pewno nie natkniesz się na żadne opłaty.

Darmowa karta kredytowan Citibank Simplicity

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Rejestracja – mega prosty formularz – 1 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – wypyta Cię o wszystkie dane i dochody – 10 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – kilka podpisów i parafka na każdej stronie – 5 min.
 4. Logowanie do bankowości internetowej i aktywacja karty – 5 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zamknięcie karty – 3 min.

MINUTY

Najczęściej zadawane pytania

Jakie dokumenty potwierdzające dochód muszę przekazać?

Jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę to prawdopodobnie wystarczy, że przedstawisz wyciąg bankowy, na którym widnieją wpływy Twojego wynagrodzenia za 3 ostatnie miesiące. W szczególnych przypadkach (lub jeśli nie masz etatu) bank może poprosić Cię do dostarczenie innych dokumentów. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym na stronie promocji lub na końcu tego artykułu.

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, konto osobiste, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno karta jest darmowa? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

Karta Simplicity nie ma żadnych ukrytych opłat. Nie zapłacisz za jej wydanie ani prowadzenie. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz z niej korzystał jak z karty debetowej. Karta kredytowanie nie służy do:
– wypłacania pieniędzy w bankomacie
– przelewania pieniędzy z konta karty na swoje konto osobiste

Oczywiście – powyższe operacje możesz wykonać, jednak musisz liczyć się z opłatami. Do wypłacania pieniędzy służy karta debetowa i kropka.

Na opłaty możesz złapać się jeśli nie spłacisz w terminie całego zadłużenia. Wystarczy, że zawsze będziesz spłacał całą kwotę widoczną na wyciągu w terminie tam wskazanym, a żadne opłaty Cię nie zaskoczą.

Jak długo muszę mieć kartę? Czy muszę podpisać długoterminowa umowę?

Wystarczy, że będziesz miał aktywną kartę do czasu otrzymania nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do nalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć kartę – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć kartę kredytową?

Sposób zamknięcia karty może róźnić się w poszczególnych bankach. Zwykle można wypowiedzieć umowę telefonicznie, osobiście (w oddziale) lub listownie. Jednak Citibank poszedł o krok dalej. Nie musisz dzwonić, pisać listów i przejeżdżać połowy miasta. Wystarczy zalogować się do bankowości inernetowej i wybrać Kontakt z bankiem Zapytaj/Złóż zlecenie Karty Kredytowe  Zamknięcie karty
Kilka kliknięć myszką i sprawa załatwiona. Prościej sie już nie da.

Jak korzystać z karty kredytowej?

Jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z kartą kredytową to temat może wydać Ci się skomplikowany. Płacisz nie swoimi pieniędzmi więc musisz je później spłacać. Na początku nie wiesz nawet za jaki okres zostanie wystawiony wyciąg i ile będziesz miał czasu na spłatę zaciągniętego długu. Póki sama nie zabiorę się za napisanie artykułu na temat obsługi kart kredytowych polecam Ci wpis Przeciętnego Wójcika, w którym znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć na początek. Przeczytaj, a wszystko stanie się jasne.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Moja ocena promocji

Bardzo łatwe warunki i naprawdę wartościowa nagroda. Zwykle Citibank rozdaje bony o wartości 400zł, jednak do sklepów, które nie koniecznie muszą Cię interesować. Tym razem bon 300 zł (lub 500 zł) można zrealizować w serwisie Allegro. Zatem może kupić naprawdę wszystko w najlepszej cenie w internecie.

Moja ocena promocji: 5-

 • ŁATWE WARUNKI 90% 90%
 • WARTOŚCIOWA NAGRODA/PREMIA 90% 90%
 • OGÓLNA OCENA PROMOCJI 90% 90%

Dokumentacja promocji

Ważne daty

30.06.2017

Złóż wniosek i podpisz umowę

Do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy

Zaloguj się do bankowości i wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 500 zł

W kolejnym miesiącu

Otrzymasz bon o wartości
300 zł do Allegro.pl

Sprawdź inne promocje karty Simplicity

Bon 400zł do mall.pl

Bon 400 zł do sklepu mall.pl

Takie same warunki tylko bon do sklepu z szerszym asortymentem. Zerknij jeśli nie chcesz kupować kosmetyków 😉

Bon 400zł do drogerii Douglas

Bon 400 zł do drogerii Douglas

Bon do perfumerii to nie jest może szczyt męskich marzeń, ale kobiecych może być (wiesz co mam na myśli? ;-)).

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This