Jeśli częściej tu zaglądasz to wiesz, że cenię bezwarunkowo darmowe konta i bardzo lubię właśnie takie produkty polecać. Nie trzeba spełniać dodatkowych warunków, żeby postawowe usługi takie jak utrzymanie konta i karty czy wypłaty z bankomatów (Planet Cash i BGŻ) były darmowe. Takie konto ma szansę zostać z Tobą na dłużej, nie tylko do końca promocji.

Darmowe i z premią

Oczywiście poza świetnym kontem BGŻ proponuje coś jeszcze. A w zasadzie nawet dwa cosie, ponieważ są to dwie oddzielne promocje, które można ze sobą połączyć.

Bon 100 zł do Ikea lub H&M

Pierwsza część promocji obejmuje bon o wartości 100 zł do sklepów Ikea lub H&M. Trzeba jedynie zapewnić jednorazowy wpływ na konto i wydać kartą 300 zł. Proste.

Zwrot za transakcje mobilne

Druga premia obejmuje zwroty za transakcje mobilne. Konkretnie 1 zł za każdą wykonana transakcję, maksymalnie 25 zł miesięcznie przez rok. Co daje w sumie 300 zł.

Jakie transakcje bank uznaje za „mobilne”?

Jest kilka możliwości:

  1. Android Pay czyli płatności telefonem (wcześniej kartę należy „podpiąć” w telefonie i można swodobnie płacić, nawet nie posiadając przy sobie karty). Uwaga! Adroid Pay można uruchomić wyłącznie na telefonie z NFC.
  2. Master pass czyli elektroniczny portfel, w którym dodaje się swoje karty, a następnie  można nim płacić w internecie podając tylko login i PIN (nie trzeba już później podawać danych karty). 
  3. Przelewy z aplikacji mobilnej banku – GOmobile. Można wykonywać zwykłe przelewy z użyciem aplikacji. Bank zaznacza jednak, że w przypadku wykonania więcej niż jednego przelewu na konkretny numer konta, do premii liczył się będzie tylko pierwszy. Innymi słowy – jeśli wykonasz 5 przelewów na jakieś konto to bank zapłaci Ci tylko za jeden.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadałeś konta w Banku BGŻ.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 22.12 wypełnij wniosek na dedykowanej stronie promocji z bonem Ikea lub bonem H&M (dodatkowo wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej organizatora promocji).

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Ważne abyś podpisał umowę do 12.01.

3. Płać kartą

W styczniu 2018 wydaj łącznie min. 300 zł dokonując bezgotówkowych płatności kartą lub BLIK (wypłaty z bankomatu się nie liczą) , zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej i zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości 1000 zł (pieniądze tuż po zaksięgowaniu możesz przelać na inne konto lub wypłacić).

4. Wykonuj transakcje mobilne

Bank zapłaci Ci za pierwsze 25 transakcji mobilnych (1 zł za każdą). Premia będzie przyznawana przez 12 kolejnych miesięcy, liczac od miesiąca podpisania umowy. Dokładny opis rodzaju akceptowanych transakcji zamieściłam we wstępie do wpisu.

5. Sprawdź konto

Bon H&M zostanie wysłany do Ciebie smsem do 12.03.2018.
Aby otrzymać bon Ikea musisz jeszcze podać organizatorowi promocji dane do wysyłki bonu. Do 14.02 otrzymasz maile z prośbą o uzupełnienie danych, na wypełnienie formularza będziesz miał czas do 26.02. Bon zostanie do Ciebie wysłany najpóźniej 28.02.

Checklista!

Listę kontrolną możesz wydrukować lub zapisać na komputerze i na bieżąco odznaczać wykonane etapy. Niestety popularny Adobe Reader nie pozwala na zapisanie pliku z zaznaczonym „ptaszkiem”, ale darmowy PDF-XChange Viewer posiada taką opcję. Jeśli nie chcesz drukować listy to warto pobrać tę przeglądarkę i w prosty sposób śledzić postępy w realizacji planu.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Optymalne – ile kosztuje?

  • 0zł za prwadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty z bankomatów BGŻ i Planet Cash
  • 5zł za wypłatę z innego bankomatu

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste i kartę możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie cała nagroda nie zostanie wypłacona. Oczywiście możesz zamknąć konto i kartę tuż po otrzymaniu bonu jeśli nie chcesz korzystać z promocji mobilnej.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?
Są dwa sposoby:

  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta w oddziale – zajmuje to mniej czasu niż wypełnianie formularza i stanie w kolejce do okienka pocztowego. Jeśli nie po drodze Ci do oddziały to śmiało – wyślij wypowiedzenie listem poleconym.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa), a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie. będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

22.12.2017

Złóż wniosek.

do 12.01.2018

Podpisz umowę.

w styczniu 2018

Wykonaj transakcje kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł, zaloguj się do bankowości internetowej i zapewnij wpływ min. 1000 zł.

w kolejnych 12 miesiącach

Wykonuj transakcje mobilne, bank zapłaci Ci za każdą 1 zł (maksymalnie 25 zł miesięcznie).

26.02.2018

Uzupełnij dane do wysyłki bonu (tylko w przypadku bonu do Ikea)

28.02 lub 12.03

Bon zostanie do Ciebie wysłany.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This