Citibank zasłynął z rozdawania wartościowych gadżetów oraz bonów za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity. Warunki promocji są zwykle proste i łatwe do spełnienia. Jednak tym razem przeszli samych siebie. Nie musisz używać karty wcale! Nie jest konieczna ani jedna transakcja. Zamawiasz kartę, logujesz się do bankowości internetowej, aktywujesz kartę i JUŻ! Bon o wartości 400zł do perfumerii Douglas jest Twój.

citidouglas2

Warunki promocji

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2014r nie posiadałeś karty kredytowej w Citibanku.

Rejestracja i weryfikacja zdolności kredytowej

Na początek zarejestruj się na stronie promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych (do 31.01.2017r). Złóż wniosek o kartę. Następnie skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia szczegółów.

Wizyta kuriera

Jeśli wstępna weryfikacja przebiegnie pomyślnie to bank przyśle do Ciebie kuriera z umowa do podpisania. Przekaż mu wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

Aktywacja karty

Gdy otrzymasz kartę aktywuj ją w bankowości internetowej.

Jedno logowanie w kolejnym miesiącu

W miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz w serwisie internetowym banku lub w bankowości mobilnej (np. podpisując umowę w listopadzie wymagane logowanie wykonaj w grudniu).

Odbierz bon

W kolejnym miesiącu bank (poprzez wiadomość w bankowości internetowej) prześle voucher. Bon o wartości 400zł do perfumerii Douglas można wykorzystać do 30.06.2017r.

 simplicity

Karta Simplicity – ile kosztuje?

  • Karta Simplicity jest darmowa, nie są pobierane żadne opłaty miesięczne ani roczne.
  • Po podpisaniu umowy warto sprawdzić, czy mamy włączoną usługę CitiPhone – standardowo dla karty Simplicity powinna być wyłączona (jej koszt to 6 zł miesięcznie).

Druga karta dostępna w tej promocji – Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie dlatego zwróć uwagę aby we wniosku wybrać kartę Simplicity.

Kto otrzyma kartę

Bank podaje minimalne warunki wymagane aby karta została przyznana:

  • wiek – minimum 21 lat
  • dochód netto – minimum 1200 zł
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące
  • dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

 

Łatwiej być nie może

Myślałam, że po promocji MoneyMania z BZWBK (100zł za wykonanie dwóch przelewów) nie można już wymyślić prostszych warunków. A jednak się pomyliłam.
Gdyby nie interesował Cię bon do perfumerii to sprawdź pozostałe promocje karty Simplicity:

W najbliższych dniach prześwietlę każdą z nich abyś mógł wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.Aby nie ominął Cię kolejny ciekawy artykuł oraz najnowsze promocje – zapisz się do newslettera!
Zero spamu, tylko najświeższe informacje ze świata bankowości i finansów.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This