Promocje na bezwarunkowo darmowe konta daja zwykle maksymalnie 100 zł premii. Jednak nie w BGŻ. Tutaj za otwarcie Konta Optymalnego otrzymujesz 100 zł na start i 300 zł w zwrotach za transakcje kartą. W sumie aż 400 zł i bardzo dobre konto.

 

Promocja jest ograniczona do 1000 pierwszych wniosków następnie zostanie zakończona.

 

 

Warunki promocji

p

Nowi klienci nie tak bardzo nowi

W promocji możesz wziąć udział jeśli w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadałeś konta, karty ani innego produktu w BGŻ (konto w BGŻ Optima nie wyklucza z promocji).

Q

Zamykaj dopiero po 12 miesiącach

Konto osobiste możesz zamknąć wcześniej, ale wtedy zwroty przestaną być wypłacane. Jeśli interesuje Cię tylko 100 zł premii startowej to możesz zamknąć konto i kartę tuż po jej otrzymaniu.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 06.10.2017 zarejestruj się i wypełnij wniosek o konto oraz kartę debetową i zaakceptuj wszystkie zgody. W promocji przewidziano pulę 1000 wniosków, jeśli zostanie wyczerpana przed terminem to możliwość złożenia wniosku zostanie zablokowana.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o przyjęciu wniosku oraz umówi kuriera, który przyjedzie do Ciebie w ustalonym terminie. Ważne abyś podpisał umowę do 31.10.2017r.

3. Zapewnij wpływ na konto

Co miesiąc, od listopada 2017 do października 2018 zapewniaj wpływ w wysokości 1000 zł  (może to być przelew z Twojego konta w innym banku i możesz od razu wypłacić pieniądze lub przelać na inny rachunek). Aby otrzymać tylko premię startową (100 zł) ten warunek wystarczy spełnić tylko w listopadzie.

4. Płać kartą

Za transakcje kartą debetową otrzymasz 2% zwrotu – maksymalnie 25 zł miesięcznie. Żeby zwrot był wypłacany musisz wydać min. 300 zł miesięcznie. Jeśli chcesz otrzymać tylko premię startową (100 zł) to wystarczy, że ten warunek spełnisz tylko w listopadzie.

l

5. Uzupełnij dane

Do 14.12 otrzymasz maila informującego o przyznaniu premii. Następnie do 26.12 uzupełnij dane do wypłaty premii (podając numer konta w BGŻ) w profilu na stronie promocji.

6. Sprawdź konto

Do 28.12.2017 r. otrzymasz przelew w wysokości 100 zł. Natomiast zwroty będą naliczane kwartalnie – za trzy miesiące jednocześnie. Wypłaty nastapią w terminach 28.02, 31.05, 31.08 i 30.11.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile kosztuje konto Optymalne?

 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za kartę debetową
 • 0zł za przelewy krajowe
 • 0zł za wypłaty z bankomatów BGŻ i Planet Cash (5 zł w przypadku wypłat z innych bankomatów)

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – podpis i parafka na każdej stronie – 5 min.
 4. Zapewnienie wpływu na konto – 12 x 1 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zamknięcie konta – 5 min.

MINUT

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania ostatniego  zwrotu. Później – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody. Możesz konto i kartę zamknąć wcześniej (np. po otrzymaniu premii 100 zł) jednak wtedy dalsze zwroty za płatności nie będą wypłacane.

Jak zamknąć konto?

Są dwa sposoby:

 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta w oddziale – zajmuje to mniej czasu niż wypełnianie formularza i stanie w kolejce do okienka pocztowego. Jeśli nie po drodze Ci do oddziały to śmiało – wyślij wypowiedzenie listem poleconym.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

06.10.2017

Złóż wniosek

31.10.2017

Podpisz umowę

w 12 kolejnych miesiącach

Zapewnij wpływ 1000 zł i wykonaj transkacje kartą na łączną kwotę min. 300 zł

do 26.12.2017

Na stronie promocji podaj numer konta, na który zostanie wypłacona premia

do 28.12.2017

Otrzymasz 100 zł premii.

co 3 miesiące

Odbieraj zwroty za płatności kartą

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This