800 zł od mBanku!

Kolejna świetna promocja mBanku. Tym razem do zgarnięcia łącznie aż 800 zł!

150 zł za 5 przelewów

Żeby odberać bon o wartości 150 zł do sklepu eobuwie.pl wystarczy wykonać 5 przelewów. Zajmie Ci to jakieś 2 minuty :-). Powoli robi się ciepło, więc warto pomyśleć o nowych butach, a przy okazji możesz odebrać 3% zwrotu dzięki Refunderowi.

Nie znasz Refundera? Koniecznie przeczytaj moją recenzję i odbierz 10 zł na start.

Do 650 zł zwrotów

Zwroty za transakcje kartą lub BLIK, w wysokości 4%, będą naliczane przed 5 kolejnych miesięcy w wysokości max. 130 zł miesięcznie. Maksymalny zwrot otrzymasz wydając kartą 3250 zł miesięcznie. Nie martw się jednak jeśli ten limit nie jest dla Ciebie osiągalny. Oczywiście, możesz wydawać kartą dowolne kwoty, a bank naliczy premię od ich sumy. Na przykład wydając miesięcznie 1500zł otrzymasz premię 60 zł, co w perspektywnie 5 miesięcy da zwrot 300 zł. To nadal bardzo dużo!

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2016r nie posiadałeś (ani nie byłeś współposiadaczem czy pełnomocnikiem) konta w mBanku.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 31.03 zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji, złóż wniosek o indywidualne konto oraz kartę i zaakceptuj regulamin, zgodę marketingową i zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (konieczna aby bank mógł przekazać organizatorowi dane o spełnieniu warunków promocji).

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Możesz również wybrać możliwość podpisania umowy w oddziale, w mKiosku lub przez przelew weryfikacyjny. Umowę musisz podpisać do 25.04.

Z

3. Wykonaj 5 transakcji

Do 30.06 wykonaj 5 transakcji „inicjowanych przez klienta”. Mogą to być płatności kartą, przelewy do innego banku (np. na swoje konto) lub płatności internetowe. Kwoty nie mają znaczenia, ważne aby wykonać min. 5 transakcji.

4. Odbierz bon

Do 31.07 otrzymasz mailem bon o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepie eobuwie.pl (bon będzie ważny przez 2 miesiące).

5. Płać kartą

Co miesiąc na Twoje konto trafi zwrot za transakcje z poprzedniego miesiąca. Maksymalnie możesz otrzymać 5 zwrotów za 5 kolejnych miesięcy.
Z

6. Spełnij warunki

Aby zwrot został naliczony musisz w każdy miesiącu spełnić warunki: 1. wydaj kartą lub BLIKiem min. 250 zł 2. zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (nie pochodzący z Twojego konta w mBanku) 3. zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej

7. Sprawdź konto

Co miesiąc na Twoje konto trafi zwrot za transakcje z poprzedniego miesiąca. Maksymalnie możesz otrzymać 5 zwrotów za 5 kolejnych miesięcy.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

eKonto z taryfą standard – ile kosztuje?

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania miesięcznie min. 5 transakcji na dowolną kwotę
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, Planet Cash i Euronet (Uwaga! wypłaty poniżej 100 zł to koszt 1,3 zł)
 • 7 zł za wypłatę z innego bankomatu

Biorąc udział w promocji otrzymujesz zwolnienie z opłaty za kartę i gwarancję niezmienności opłat przez 2 lata.

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – 5 min.
 4. wykonanie 5 przelewów – 2 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak, więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zapewnienie wpływów na konto – 5 x 1 min.
 7. Zamknięcie konta – online! – 2 min.

MINUT

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste i kartę zamknij dopiero po otrzymaniu ostatniej premii. W przeciwnym razie pozostała część premii nie zostanie wypłacona. Jeśli zależy Ci tylko na bonie to oczywiście możesz zamknąć konto tuż po jego otrzymaniu.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konto i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto?
Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania ostatniej nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.
Jak zamknąć konto?

Sposoby są cztery:

 • przez system bankowości internetowej
 • telefonicznie
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta online. Kliknij Pasaż->Market->Usługi->Wypowiedzenie umowy i wypełnij wniosek. Gotowe.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

31.03.2018

Złóż wniosek.

25.04.2018

Podpisz umowę

do 30.06

Wykonaj 5 przelewów (lub płatności kartą czy płatności internetowych)

do 31.07,2018

Odbierz mail z bonem o wartości 150 zł do eobuwie.pl

przez kolejne 5 miesięcy

Zapewniaj wpływ na konto, płać kartą, loguj się do aplikacji mobilnej i zgarniaj zwroty
Komentarze
Polecam Ci również...
Share This