8 minut. Tyle czasu zajmie Ci zdobycie premii w tej promocji. Rejestracja, wniosek, przelew weryfikacyjny, przelew na kwotę min. 150 zł i podanie numeru konta do wypłaty premii. To wszystko co musisz zrobić.

Nest Konto to idealny rachunek na dłużej. Darmowy, darmowy i jeszcze raz darmowy. Bezwarunkowo. Nie dość, że dostaniesz świetne konto, to jeszcze bank zapłaci Ci 75 zł. Naprawdę – nie ma na co czekać!

Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku, ponieważ zostanie przyjętych tylko 4200 pierwszych zgłoszeń, a następnie możliwość wnioskowania zostanie zablokowana.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że Nest Bank oferuje 2-miesięczną Lokatę Witaj oprocentowaną na 4 % (do 10 000 zł). Możesz ją założyć tylko w ciągu 30 dni od założenia konta.

AKTUALIZACJA 25.07

Ilość złożonych wniosków dobiła do 4200 szt i promocja została zakończona.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli nie posiadałeś konta w Nest Banku. Posiadanie konta w Smart Banku (dawniej tak nazywał się Nest Bank) również wyklucza z udziału w promocji.

Q

Zamykaj (lub nie)

Konto osobiste możesz zamknąć od razu po otrzymaniu premii. Oczywiście nie musisz tego robić.

Zasady – krok po kroku

l

1. Zarejestruj się i złóż wniosek

Do 31.07.2017 (najlepiej zrób to od razu, ponieważ niemal na pewno promocja skończy się w najbliższych godzinach/dniach) zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Nest Konto i zaznacz wszystkie zgody.

i

2. Podpisz umowę

Możesz wybrać podpisanie umowy u kuriera, w oddziale banku lub za pomoca przelewu weryfikacyjnego. Trzecia opcja jest najszybsza jednak ma swoje ograniczenia. Po pierwsze konto z którego będziesz wysyłał przelew weryfikacyjny musiało być wcześniej zweryfikowane (założone w banku lub u kuriera). Po drugie przelew może pochodzić tylko z banków dostępnych na liście czyli: Alior Bank, BHP, Pekao, BZ WBK, BGŻ, BOŚ, Eurobank, Getin Bank, ING, mBank, Orange Finanse, PBŚ lub T-Mobile Usługi Bankowe.

3. Zapłać kartą lub zrób przelew

W ciągu 60 dni wykonaj transakcje kartą na łaczną kwotę min. 150 zł lub dowolny przelew do innego banku na kwotę min. 150 zł.

k

4. Uzupełnij dane

Do 30.10 organizator powiadomi Cię mailem o konieczności uzupełnienia danych potrzebnych do wypłaty premii. Masz 7 dni aby na stronie promocji podać numer konta w Nest Banku.

4. Odbierz premię

Do 15.11.2017 organizator wpłaci na Twoje konto premię 75 zł.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Checklista!

Listę kontrolną możesz wydrukować lub zapisać na komputerze i na bieżąco odznaczać wykonane etapy. Niestety popularny Adobe Reader nie pozwala na zapisanie pliku z zaznaczonym „ptaszkiem”, ale darmowy PDF-XChange Viewer posiada taką opcję. Jeśli nie chcesz drukować listy to warto pobrać tę przeglądarkę i w prosty sposób śledzić postępy w realizacji planu.

Ile kosztuje Nest Konto?

 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za kartę debetową
 • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • 0zł za zlecenia stałe
 • 0zł za przelewy krajowe

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Wykonanie przelewu weryfikacyjnego – 1 min.
 3. Wykonanie jednego przelewu – 1 min.
 4. Uzupełnienie danych do wypłaty premii – 1 min.

MINUT

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania premii. Póżniej – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Są cztery sposoby:

 • zadzwoń na infolinię
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wyślij rezygnację mailem
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta droga mailową lub telefonicznie – zajmuje to tylko chwilę czasu.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

jak najszybciej

Złóż wniosek

w ciągu 60 dni

Wydaj karta min. 150 zł lub wykonaj przelew na taką kwotę.

między 30.10 a 06.11

Uzupełnij dane do wypłaty premii

15.11

Odbierz premię 75 zł

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This