Tak wysokie premie tylko w mBanku. Tym razem do zgarnięcia bon o wartości 100 zł do empik.com (za wykonanie 5 przelewów) i do 650 zł w zwrotach za transakcje kartą lub BLIKiem.

Zwroty w wysokości 4% będą naliczane przed 5 kolejnych miesięcy w wysokości max. 130 zł miesięcznie. Maksymalny zwrot otrzymasz wydając kartą 2 340 zł miesięcznie. Nie martw się jednak jeśli ten limit nie jest dla Ciebie osiągalny. Oczywiście, możesz wydawać kartą dowolne kwoty, a bank naliczy premię od ich sumy. Na przykłąd wydając miesięcznie 1500zł otrzymasz premię 60 zł, co w perspektywnie 5 miesięcy da zwrot 300 zł. To nadal bardzo dużo!

Warunki promocji

p

Tylko "nowi" klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2016r nie posiadałeś konta (ani konta oszczędnościowego) w mBanku.

Q

Zamykaj po zgarnięciu premii

Konto osobiste i kartę zamknij dopiero po otrzymaniu ostatniej premii. W przeciwnym razie pozostała część premii nie zostanie wypłacona. Jeśli zależy Ci tylko na premii startowej, to oczywiście możesz zamknąć konto tuż po ich otrzymaniu.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 17.09 zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji i złóż wniosek o konto i kartę, zaakceptuj regulamin i wyrażaź zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie.
Możesz również wybrać możliwość podpisania umowy w oddziale lub w mKiosku. Umowę musisz podpisać do 30.09.

3. Wykonaj 5 transakcji

Aby otrzymać bon 100 zł dokonaj 5 transakcji. Mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności intenetowe. Masz na to czas do końca października.

4. Odbierz nagrodę

Bon zostanie do Ciebie wysłany mailem najpóźniej do 30.11. Możesz go wykorzystać w sklepi empik.com w ciągu 180 dni.

5. Płać kartą

Od następnego miesiąca po podpisaniu umowy, za transakcje kartą i BLIK, naliczane będą zwroty w wysokości 4% (maksymalnie 130 zł miesięcznie).

Z

6. Spełnij warunki

Aby zwrot został naliczony musisz w każdy miesiącu spełnić warunki:
1. wydaj kartą lub BLIKiem min. 250 zł
2. zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (nie pochodzący z Twojego konta w mBanku)
3. zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej

7. Sprawdź konto

Co miesiąc na Twoje konto trafi zwrot za transakcje z poprzedniego miesiąca. Maksymalnie możesz otrzymać 5 zwrotów za 5 kolejnych miesięcy.

Checklista!

Listę kontrolną możesz wydrukować lub zapisać na komputerze i na bieżąco odznaczać wykonane etapy. Niestety popularny Adobe Reader nie pozwala na zapisanie pliku z zaznaczonym „ptaszkiem”, ale darmowy PDF-XChange Viewer posiada taką opcję. Jeśli nie chcesz drukować listy to warto pobrać tę przeglądarkę i w prosty sposób śledzić postępy w realizacji planu.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

eKonto z taryfą standard – ile kosztuje?

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania miesięcznie min. 5 transakcji na dowolną kwotę
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, Planet Cash i Euronet (Uwaga! wypłaty poniżej 100 zł to koszt 1,3 zł)
 • 7 zł za wypłatę z innego bankomatu

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – 5 min.
 4. Wykonanie 5 transakcji (przelewów) i uzupełnienie danych – 5 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak, więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zapewnienie wpływów na konto – 5 x 1 min.
 7. Zamknięcie konta – online! – 2 min.

minut

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania ostatniej premii. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są cztery:

 • przez system bankowości internetowej
 • telefonicznie
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta online. Kliknij Pasaż->Market->Usługi->Wypowiedzenie umowy i wypełnij wniosek. Gotowe.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

17.09.2017

Złóż wniosek

30.09.2017

Podpisz umowę

do końca października

Wykonaj 5 transakcji

do 30.11

Odbierz maila z bonem 100 zł do empik.com

przez kolejne 5 miesięcy

Zapewniaj wpływ na konto, płać kartą, loguj się do aplikacji mobilnej i zgarniaj zwroty

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This