Wiele osób czekało na tą promocję licząc na połączenie jej z promocją karty kredytowej Simplicity. W ten sposób możnaby złapać od razu 900 zł. Niestety, tym razem nie jest tak prosto…

600 zł tylko dla nowych klientów

Citi Bank ograniczył promocję do klientów nieposiadających żadnego produktu w banku. Oznacza to, że wykluczeni są również posiadacze karty kredytowej Simplicity. To utrudnia połączenie promocji jednak nie sprawia, że taka operacja jest niemożliwa 🙂

Precyzyjne działanie

Cała trudność związana z kontem Citi Priority tkwi w spełnieniu warunków bezpłatności konta. Jednym z warunków jest posiadanie produktu kredytowego w banku (jeśli masz wolne 30 00 zł i możesz je przelać do Citi to nie musisz czytać dalej, ten problem Cię nie dotyczy ;-)). Nie spełnienie tego warunki skutkuje naliczeniem wysokiej opłaty za prowadzenie rachunku (30 zł).

Nie ma problemu jeśli Twoje zarobki i zdolność kredytowa są wysokie. Wtedy zwyczajnie zakładasz konto, a później wnioskujesz o kartę, którą bez problemu otrzymasz.

Gorszej, gdy nie jesteś pewien czy karta zostanie ci przyznana (Citi często odrzuca wnioski mimo, iż podczas rozmowy z konsultantem wszystko wyglądało świetnie). Wtedy możesz zawnioskować o konto, następnie o kartę i liczyć na to, że otrzymasz decyzję kredytową jeszcze zanim podpiszesz umowę o konto. Jeśli otrzymasz decyzję odmowną to poprostu nie podpiszesz umowy.

Ostatnia deska ratunku

Jest jeszcze jedna opcja – limit kredytowy. Limit w pierwszym roku jest darmowy. Nie powinno też być problemu z jego przyznaniem (najlepiej wnioskuj o niski limit).

Warto!

Trzeba się trochę nagimnastykować ale w końcu mówimy o sumie niemal 1000 zł!

 

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział po 31.10.2016 nie posiadałeś żadneg produktu w Citi Banku. Również karty kredytowej.

 

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 30.04 zarejestruj się na stronie promocji akceptując zgodę na przetwarzanie danych oraz na przesyłanie informacji drogą elektroniczną. Następnie złóż wniosek o konto Citi Priority.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie.

3. Spełnij warunki

Aby otrzymywać zwroty musisz w każdym miesiącu:

1. zapewnić dzienne saldo min. 5000 zł (to znaczy, że musisz przelać pieniądze na konto i pozostawić je tam przynajmniej do kolejnego dnia. Ważne abyś nie przelewał pieniąedzy z innego konta w Citi Banku. Najlepiej zrób to ze swojego konta w innym banku.

2. zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilej

4. Płać kartą

Bank zwróci Ci 5% wartości transakcji kartą w ciągu pierwszych 12 pełnych miesięcy. Masymalnie 50 zł miesięcznie. Niestety dotyczy to wyłącznie płatności w sklepach stacjonarnych, płatności w internecie nie będą brane pod uwagę.

5. Sprawdź konto

Premia za płatności kartą będzie wypłacana co miesiąc na Twoje konto.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Citi Priority – ile kosztuje?

 

  • 0zł za prowadzenie konta o ile spełnisz jeden z warunków:
    1. Zapewnisz wpływów w łącznej wysokości min. 5000 zł (może to być kilka przelewów, np. 1000 zł przelany na konto pięciokrotnie) oraz posiadasz dowolny produkt kredytowy (w tym kartę kredytową Simplicity).
    lub
    2. Utrzymasz średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł. Opcja raczej dość trudna w realizacji i mało opłacalna.
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie pozostała część nagrody nie zostanie wypłacona.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania ostatniej nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?
Sposób zamknięcia konta może róźnić się w poszczególnych bankach. Zwykle można wypowiedzieć umowę telefonicznie, osobiście (w oddziale) lub listownie. Jednak Citibank poszedł o krok dalej. Nie musisz dzwonić, pisać listów i przejeżdżać połowy miasta. Wystarczy zalogować się do bankowości inernetowej i wybrać Kontakt z bankiem -> Zapytaj/Złóż zlecenie-> Rachunki osobiste.
Kilka kliknięć myszką i sprawa załatwiona. Prościej sie już nie da.
Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

30.04.2017

Złóż wniosek. Następnie podpisz umowę

w kolejnych 12 miesiącach

Zaloguj się do bankowości internetowej, zapewnij dzienne saldo 5000 zł i płać kartą.

co miesiąc

Odbieraj zwroty za płatności kartą. Maksymalnie 50 zł miesięcznie.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This