50 zł za zakupy w OleOle.pl

Aby zgarnąć rabat w wysokości 50 zł wystarczy złożyć zamówienie w sklepie OleOle.pl o łącznej wartości min. 200 zł, podać kod rabatowy „VISA50” i wybrać płatność Visa Checkout. Rabat naliczy się automatycznie.

Ograniczenia promocji

Oferta nie łączy się z innymi promocjami i kuponami rabatowymi. Przynajmniej jeden towar w koszyku musi kosztować min. 51 zł. Każdy klient może z promocji skorzystać tylko raz. Dodatkowo w regulaminie jest jeszcze zapis:

„Promocją objęte są wszystkie Towary z dostępnej w okresie Promocji oferty Sklepu Internetowego (Produkt Promocyjny) z wyłączeniem zestawów towarów oznaczonych podczas składania zamówienia jako „zestaw”, Produktów Ratalnych, Produktów Ubezpieczeniowych, Kodów aktywacyjnych, transportu oraz usług związanych z dostawą towarów, w tym Usług Dodatkowych.”

oraz

„Jeden Klient może kupić tylko jedną sztukę tego samego Produktu Promocyjnego”

Czym jest Visa Checkout?

W skrócie usługa polega na zapisaniu danych swoich kart w bezpiecznym systemie Visa Checkout, następnie podczas płatności za zakupy wystarczy zalogować się na konto i wybrać kartę, którą chcesz zapłacić. To o wiele bezpieczniejsza opcja niż każdorazowe wpisywanie danych karty podczas zakupów.

Oferta jest ważna do 31.05

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This