Aż 500 zł w nowej promocji Citi Banku

Zupełnie nowa promocja karty kredytowej Citi Banku. Do zgarnięcia nawet 500 zł w bonach do sklepów Biedronka. To dużo więcej niż ostatnie promocje z premią 300 zł. Oczywiście warunki promocji również uległy zmianie. Wcześniej wystarczyło 10 transakcji jednorazowo i cała premia trafiała do Ciebie. Tym razem za wydanie miesięcznie min. 1000 zł otrzymasz bon o wartości 50 zł. Promocja obowiązuje w 10 kolejnych miesiącach więc łącznie możesz zebrać 500 zł. Warunki są trudniejsze ale premia wyższa. Sam zdecyduj co bardziej Ci odpowiada.

Żadnych opłat…

Nie zapłacisz ani grosza za wydanie karty i jej prowadzenie. Wystarczy tylko, że będziesz spłacać zadłużenie w terminie widocznym na comiesięcznym wyciągu.

ani cyrografu.

Nie zobowiązujesz się do zatrzymania karty przez rok czy dwa. Możesz ją spokojnie zamknąć tuż po tym jak otrzymasz ostatni bon (ale podpowiem Ci w sekrecie, że przy zamykaniu karty bank często proponuje kolejne świetne promocje!).

+ 400 zł za założenie konta!

Promocję karty kredytowej warto połączyć ze świetna ofertą konta Citi Priority i zgarnąć dodatkowe 400 zł. To aż 900 zł w kumulacji promocji! Super, nie? Jutro zamieszczę prześwietlenie tej promocji. Prześwietlenie już dostępne tutaj.

 

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2017 nie posiadałeś karty kredytowej w Citibanku.

Min. warunki przyznawania kart

wiek – minimum 21 lat
dochód netto – minimum 1200 zł
zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące
dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Uzupełnij dane na dedykowanej stronie promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych oraz otrzymywanie informacji handlowych (do 14.08.2018r)

2. Weryfikacja zdolności kredytowej

Skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia szczegółów. Koniecznie wybierz kartę Simplicity!

i

3. Wizyta kuriera

Jeśli wstępna weryfikacja przebiegnie pomyślnie to bank przyśle do Ciebie kuriera z umowa do podpisania. Przekaż mu wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

R

4. Aktywacja karty

Gdy otrzymasz kartę aktywuj ją w bankowości internetowej (najpóźniej do końca kolejnego miesiąc po podpisaniu umowy).

5. Spełnij warunki

W każdym z kolejnych 10 miesięcy wydaj kartą min. 1000 zł .
Przykładowo: podpisałeś umowę w czerwcu więc transakcje musisz wykonać od lipca 2018 do kwietnia 2019.

6. Odbierz bon

W kolejnym miesiącu bank,  poprzez wiadomość w bankowości internetowej, prześle kod vouchera. Bon możesz wykorzystać w ciągu 6 miesięcy w sklepach Biedronka. Możesz zgarnąć 10 bonów w 10 kolejnych miesiącach.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Karta Simplicity – ile kosztuje?

  • Karta Simplicity jest darmowa, nie są pobierane żadne opłaty miesięczne ani roczne.

Druga karta dostępna w tej promocji – Mastercard World kosztuje 18 zł miesięcznie dlatego zwróć uwagę aby we wniosku wybrać kartę Simplicity.

Zakładanie konta nie jest konieczne, więc jeśli konsultant zaproponuje Ci taką opcję to grzecznie odmów. Podobnie postępuj w przypadku wszelkich dodatkowych usług i ubezpieczeń. Załóż tylko „gołą” kartę, a na pewno nie natkniesz się na żadne opłaty.

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

  1. Rejestracja – mega prosty formularz – 1 min.
  2. Rozmowa z konsultantem – wypyta Cię o wszystkie dane i dochody – 10 min.
  3. Podpisanie umowy z kurierem – kilka podpisów i parafka na każdej stronie – 5 min.
  4. Logowanie do bankowości internetowej i aktywacja karty – 5 min.
  5. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
  6. Zamknięcie karty – 3 min.

MINUT

CO DALEJ?

Q

Zamykaj po otrzymaniu bonu

Kartę zamknij dopiero po otrzymaniu ostatniego bonu. W przeciwnym wypadku nie otrzymasz pozostałej części premii

Najczęściej zadawane pytania

Jakie dokumenty potwierdzające dochód muszę przekazać?

Jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę to prawdopodobnie wystarczy, że przedstawisz wyciąg bankowy, na którym widnieją wpływy Twojego wynagrodzenia za 3 ostatnie miesiące. W szczególnych przypadkach (lub jeśli nie masz etatu) bank może poprosić Cię do dostarczenie innych dokumentów. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym na stronie promocji lub na końcu tego artykułu.

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak zamknąć kartę kredytową?

Sposób zamknięcia karty może róźnić się w poszczególnych bankach. Zwykle można wypowiedzieć umowę telefonicznie, osobiście (w oddziale) lub listownie. Jednak Citibank poszedł o krok dalej. Nie musisz dzwonić, pisać listów i przejeżdżać połowy miasta. Wystarczy zalogować się do bankowości inernetowej i wybrać
Kontakt z bankiem Zapytaj/Złóż zlenienie Karty Kredytowe  Zamknięcie karty
Kilka kliknięć myszką i sprawa załatwiona. Prościej sie już nie da.

Jak długo muszę mieć kartę? Czy muszę podpisać długoterminowa umowę?

Wystarczy, że będziesz miał aktywną kartę do czasu otrzymania ostatniej nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć kartę – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak korzystać z karty kredytowej?

Jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z kartą kredytową to temat może wydać Ci się skomplikowany. Płacisz nie swoimi pieniędzmi, musisz je później spłacać. Na początku nie wiesz nawet za jaki okres zostanie wystawiony wyciąg i ile będziesz miał czasu na spłatę zaciągniętego długu. Przeczytaj mój wpis "Jak działa karta kredytowa", a wszystko stanie się jasne.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

14.08.2018

Złóż wniosek, następnie podpisz umowę

W 10 kolejnych miesiącach

Płać kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.

W 10 kolejnych miesiącach

Otrzymasz informację w bankowości internetowej zawierającą voucher do sklepów Biedronka o wartości 50 zł.

 

Sprawdź inne promocje karty Simplicity

Bon 400 zł do Douglas

300 zł w gotówce

Wykonaj kartą 10 transakcji i odbierz 300 zł w gotówce.

Bon 400 zł do Biedronki

Bon 300 zł do Allegro

Wykonaj kartą min. 10 transakcji na dowolne kwoty i kupuj w Allegro bez płacenia! 🙂

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This