Dopiero za dwa dni zakończy się świetna promocja banku BGŻ z premią 400 zł, a już teraz rusza kolejna z jeszcze wyższą premią. Do zgarnięcia jest 160 zł za przelewy i płatności kartą oraz 300 zł za płatności mobilne. Jeśli lubisz promocje, które zapewniają Ci otrzymywanie premii przez dłuższy czas to koniecznie przyjrzyj się tej ofercie.

Zwrot za transakcje mobilne

„Mobilna promocja” obejmuje zwroty za transakcje mobilne. Konkretnie 1 zł za każdą wykonana transakcję, maksymalnie 25 zł miesięcznie przez rok. Co daje w sumie 300 zł.

Jakie transakcje bank uznaje za „mobilne”?

Jest kilka możliwości:

  1. Android Pay czyli płatności telefonem (wcześniej kartę należy „podpiąć” w telefonie i można swodobnie płacić, nawet nie posiadając przy sobie karty). Uwaga! Adroid Pay można uruchomić wyłącznie na telefonie z NFC.
  2. Master pass czyli elektroniczny portfel, w którym dodaje się swoje karty, a następnie  można nim płacić w internecie podając tylko login i PIN (nie trzeba już później podawać danych karty).
  3. Przelewy z aplikacji mobilnej banku – GOmobile. Można wykonywać zwykłe przelewy z użyciem aplikacji. Bank zaznacza jednak, że w przypadku wykonania więcej niż jednego przelewu na konkretny numer konta, do premii liczył się będzie tylko pierwszy. Innymi słowy – jeśli wykonasz 5 przelewów na jakieś konto to bank zapłaci Ci tylko za jeden.

Promocja limitowana!

W promocji może wziąć udział tylko pierwsze 1000 osób, następnie możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Bardzo prawdopodobne, że limit zostanie wyczerpany przed czasem.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadałeś konta w Banku BGŻ.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 11.03 zarejestruj się na stronie promocji akceptując wszystkie zgody. Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą debetową.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Możesz również podpisać umowę w oddziale banku. Na podpisanie umowy i aktywację konta masz czas do 31.03

3. Wykonaj przelew i płatności kartą

Aby otrzymać piewsze 80 zł z premii startowej musisz w kwietniu i w maju spełnić warunki:

1. zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł (ważne aby nie pochodził z innego Twojego konta w BGŻ, spokojnie możesz przelać pieniądze z Twojego konta w innym banku)

2. wydać kartą łącznie min. 200 zł

3. wykonać min. 1 przelew z aplikacji GO mobile

Kolejne 40 zł otrzymasz za spełnienie tych samych warunków w czerwcu i lipcu. Ostatni 40 zł przesyługuje Ci, gdy te same warunki spełnisz w sierpniu i wrześniu.

4. Uzupełnij dane

Aby organizator wiedział na jakie konto ma przelać Twoją premię musisz mu podać swoje dane. W tym celu otrzymasz mail z prośbą o uzupełnienie danych (do 18.06). Na uzupełnienie danych masz czas do 27.06.

5. Sprawdź konto

Premie otrzymasz w terminie do 29.06 (80 zł), 21.08 (40 zł) i 31.10 (40 zł).

6. Spełnij warunek promocji mobilnej

Aby mobilna premia została naliczona musisz w każdym miesiący spełnić jeszcze jeden warunek – otrzymywać wynagrodzenie na konto. Prawdopodobnie przejdzie tutaj przelew z innego banku od innej osoby zawierający w tytule słowo „wynagrodzenie”. Zamiast wynagrodzenia możesz również wykonywać 2 płatności w postaci np. czesnego na uczelnię, rachunków za prąd i kilka typów innych transakcji (dokładny opis znajdziesz w regulaminie promocji).

7. Wykonuj transakcje mobilne

Bank zapłaci Ci za pierwsze 25 transakcji mobilnych (1 zł za każdą). Premia będzie przyznawana przez 12 kolejnych miesięcy, licząc od miesiąca podpisania umowy. Dokładny opis rodzaju akceptowanych transakcji zamieściłam we wstępie do wpisu.

8. Sprawdź konto

Premia za transakcje mobilne będzie wypłacana co miesiąc.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Optymalne – ile kosztuje?

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty z bankomatów BGŻ i Planet Cash
  • 5zł za wypłatę z innego bankomatu

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste i kartę możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie pozostała część nagrody nie zostanie wypłacona.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto?
Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.
Jak zamknąć konto?
Są dwa sposoby:

  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta w oddziale – zajmuje to mniej czasu niż wypełnianie formularza i stanie w kolejce do okienka pocztowego. Jeśli nie po drodze Ci do oddziały to śmiało – wyślij wypowiedzenie listem poleconym.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

11.03.2017

Złóż wniosek

31.03.2017

Podpisz umowę i aktywuj konto

od kwietniu do września

Zapewnij wpływ min. 1000 zł i wydaj kartą 200 zł i wykonaj jeden przelew z aplikacji mobilnej

do 27.06

Uzupełnij dane do wypłaty premii.

do 29.06, 21.08 i 31.10

Otrzymasz przelewy w wysokości 80 zł, 40 zł i 40 zł.

w kolejnych 12 miesiącach

Wykonuj transakcje mobilne, zapewniaj wpływ „wynagrodzenia” na konto i odbieraj premie za transakcje mobilne.
Komentarze
Polecam Ci również...
Share This