450 zł od BZ WBK!

Bank WBK oferuje aż 150 zł do pyszne.pl za założenie darmowego konta osobistego i wykonanie kilku płatności kartą oraz 300 zł za przeniesienie wynagrodzenia. Jednym z największych wydatków w miesięcznym budżecie jest jedzenie, więc warto dorzucić dodatkowe środki na ten cel. 🙂

50 zł za założenie konta

Pierwsza część promocji wymaga tylko… założenia konta! Wnioskujesz, podpisujesz umowę i 50 zł jest Twoje.

100 zł za płatności kartą

Kolejna 100 zł zgarniesz za płatności kartą na łączną kwotę min. 150 zł. Warto przy okazji spełnić warunek bezpłatności karty debetowej, wykonując min. 5 transakcji kartą.

300 zł za wpływy wynagrodzenia

Ostatnia część premii trafi do Ciebie za sprawą innej promocji. Wczoraj pisałam jak aktualni (i nowi) klienci BZ WBK mogę łatwo zdobyć 300 zł. Szczegóły znajdziesz we wpisie prześwietlającym promocję. Dodam tylko, że chodzi o przekazywanie wpływów w tytułu wynagrodzenia. Prosta sprawa.

Tylko 800 wniosków

Wnioski można składać do 14.07, ale ze względu na świetną kumulację promocji może zakończyć się dużo wcześniej. Przewidziano tylko 800 premii. Po wyczerpaniu limitu zostanie zablokowana możliwość składania kolejnych wniosków. Kto pierwszy ten lepszy.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli od 12 miesięcy nie byłeś posiadaczem konta w BZ WBK.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Wypełnij wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Zaznacz wszystkie zgody.

i

2. Podpisz umowę

Umowę możesz podpisać u kuriera, za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub przez wideorozmowę. Masz na to czas do 14.07.

3. Płać kartą

Do 31.07 wydaj kartą lub BLIKiem łącznie min. 150 zł.

4. Sprawdź konto

Do 31.08 otrzymasz mailem wiadomość zawierającą bony 100 zł i 50 zł do pyszne.pl.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Jakie Chcę – ile kosztuje?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową (pod warunkiem wykonania 5 transakcji)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK
  • 5 zł za wypłatę z innego bankomatu
  • 0,5 zł za szybkie płatności w internecie (warto darmowo płacić kartą lub zwykłym przelewem)

Konto umożliwia otrzymywanie 1% zwrotu za opłacenie rachunków przelewem z konta. Dotyczy to płatności za prąd, gaz, internet, telefon i telewizję. Rachunki najpierw trzeba zgłosić do banku. Maksymalnie możesz otrzymać 25 zł miesięcznie.

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie cała nagroda nie zostanie wypłacona.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są dwa:

  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wybierz się do oddziału

Oficjalnie bank informuje, że wypowiedzienie wysyłane listem musi być potwierdzone notarialnie. W tym wypadku polecam jednak wizytę w oddziale banku. Taka rezygnacja zabiera niewiele czasu.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa), a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie. będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

do 14.07.2018

Złóż wniosek i podpisz umowę.

do 31.07.2018

Wydaj kartą lub BLIKiem min. 150 zł.

do 31.09.2018

Otrzymasz vouchery o wartości 150 zł do pyszne.pl.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This