Promocja znanej i lubianej, darmowej karty kredytowej Simplicity od Citibanku. Możesz zgarnąć bon o wartości 400zł do sklepu mall.pl. W sklepie można znaleźć mnóstwo produktów – od sprzętu AGD, RTV po produkty do domu i sportowe ciuszki. Sama kupowałam tam mnóstwo rzeczy do kuchni (taka moja mała obsesja:-)). Wystarczy zalogować się do banku i odebrać voucher.

citimall2

Warunki promocji

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2014r nie posiadałeś karty kredytowej w Citibanku.

Rejestracja i weryfikacja zdolności kredytowej

Na początek zarejestruj się na stronie promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych (do 31.12.2016r). Złóż wniosek o kartę. Następnie skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia szczegółów.

Wizyta kuriera

Jeśli wstępna weryfikacja przebiegnie pomyślnie to bank przyśle do Ciebie kuriera z umowa do podpisania. Przekaż mu wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

Aktywacja karty

Gdy otrzymasz kartę aktywuj ją w bankowości internetowej. W miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz w serwisie internetowym banku lub w bankowości mobilnej (np. podpisując umowę w listopadzie zalogować musisz się w grudniu).

Odbierz bon

W kolejnym miesiącu bank (poprzez wiadomość w bankowości internetowej) prześle voucher. Bon o wartości 400zł do mall.pl ważny będzie do 31.03.2017r.

Dodatkowy warunek

Zobowiązujesz się przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy do wykonywania min. jednej transakcji kartą miesięcznie. Kwota jest dowolna, można kupić gumy do żucia w sklepie :-). Co, jeśli zapomnisz o transakcji? Zgodnie z warunkami promocji będziesz musiał zapłacić karę umowną w wysokości 200 zł. Jednak nawet w tym wypadku i tak wyjdziesz na plus – w końcu to dwa razy mniej niż wartość vouchera.

 simplicity

Karta Simplicity – ile kosztuje?

  • Karta Simplicity jest darmowa, nie są pobierane żadne opłaty miesięczne ani roczne.
  • Po podpisaniu umowy warto sprawdzić, czy mamy włączoną usługę CitiPhone – standardowo dla karty Simplicity powinna być wyłączona (jej koszt to 6 zł miesięcznie).

Druga karta dostępna w tej promocji – Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie dlatego zwróć uwagę aby we wniosku wybrać kartę Simplicity.

Kto otrzyma kartę

Bank podaje minimalne warunki wymagane aby karta została przyznana:

  • wiek – minimum 21 lat
  • dochód netto – minimum 1200 zł
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące
  • dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Są jeszcze inne opcje

Gdyby nie interesował Cię bon do sklepu mall.pl to sprawdź pozostałe promocje karty Simplicity:

 citidouglas

 

Aby nie ominął Cię kolejny ciekawy artykuł oraz najnowsze promocje - zapisz się do newslettera!
Zero spamu, tylko najświeższe informacje ze świata bankowości i finansów.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This