Jak ugryźć 400 zł?

Ja wiem, że niedawno pisałam o tym samym koncie, a do zgarnięcia było aż 600 zł. Problem poprzedniej promocji polegał na wykluczeniu aktualnych posiadaczy karty kredytowej. Takie postawienie sprawy utrudniało również pozbycie się opłat za prowadzenie konta. Tutaj usunięto te niewygodne zapisy.

100 zł za przelewy

Aby otrzymać premię startową w wysokości 100 zł musisz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej i zapewnić dzienne saldo w wysokości min. 5000 zł (to znaczy, że taka kwota musi leżeć na Twoim koncie przynajmniej jeden dzień.

6 x 50 zł za płatności kartą

Później możesz odbierać 5% zwrotów za transakcje kartą debetową, maksymalnie 50 zł miesięcznie. Jako, że promocja obejmuje 6 kolejnych miesięcy, to możesz zdobyć łącznie 300 zł. Maksymalny zwrot otrzymasz jeśli wydasz miesięcznie 1000 zł. Oczywiście gdy wydasz mniej również otrzymasz zwrot, tylko mniejszy. 🙂 Jeśli nie chcesz korzystać ze zwrotów to wcale nie musisz płacić kartą debetową wydaną do konta. Twój wybór.

Zgarnij aż 900 zł

Prestiżowe konto Citi Priority. Teoretycznie jest to konto dla zamożnych klientów, jednak można uniknąć opłaty nie posiadając góry pieniędzy. Wystarczy, że masz w Citibanku jakikolwiek produkt kredytowy. Nie masz? To najpierw załóż kartę kredytową Simplicity z wybraną premią, a później zabierz się za tą promocję. Do wyboru masz:

 1. 500 zł w bonach do Biedronki
 2. bon 300 zł do allegro
 3. 400 zł w gotówce

Dodatkowo musisz zapewnić co miesiąc łączne wpływy w wysokości min. 5000 zł. Nie oznacza to jednak, że musisz mieć aż tyle wolnych środków żeby nimi obracać. Możesz przelewać 5 razy 1000 zł z innego banku i warunek będzie spełniony.

Do dzieła!

Wspomnę jeszcze, że w promocji może wziąć udział tylko pierwsze 1000 osób, później możliwość wnioskowania zostanie zablokowana. Nie siedź tak bezczynnie – bierz się do roboty. Bo chyba nie powiesz mi, że 900 zł Ci się nie przyda?

 

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział po 01.01.2017 nie posiadałeś konta w Citi Banku. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza Cię z promocji (a nawet pomaga w uniknięciu opłat).

 

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 31.07 zarejestruj się na stronie promocji akceptując zgodę na przetwarzanie danych oraz na przesyłanie informacji drogą elektroniczną. Następnie złóż wniosek o konto Citi Priority. Pamiętaj, że bank przyjmie tylko pierwsze 1000 wniosków więc warto się spieszyć.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje się z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Umowę musisz podpisać najpóźniej do 30.08.2018.

3. Zaloguj się do banku i zapewnij wpływ

Do końca miesiąc następującego po podpisaniu umowy zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej. Musisz również zapewnić dzienne saldo min. 5000 zł (to znaczy, że musisz przelać pieniądze na konto i pozostawić je tam przynajmniej do kolejnego dnia). Ważne abyś nie przelewał pieniędzy z innego konta w Citi Banku. Najlepiej zrób to ze swojego konta w innym banku.

4. Płać kartą

Bank zwróci Ci 5% wartości transakcji kartą w ciągu kolejnych 6 miesięcy. Maksymalnie 50 zł miesięcznie. Niestety dotyczy to wyłącznie płatności w sklepach stacjonarnych, płatności w internecie nie będą brane pod uwagę. Pierwsze płatności będą brane pod uwagę dopiero w miesiącu następującym po pierwszym logowaniu. To znaczy, że jeśli zalogujesz się pierwszy raz w czerwcu to dopiero transakcje z lipca będą brane pod uwagę przy zwrotach.

5. Sprawdź konto

Premia za płatności kartą będzie wypłacana co miesiąc na Twoje konto. 100 zł w ramach premii startowej otrzymasz w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków z punktu 3.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Citi Priority – ile kosztuje?

 • 0zł za prowadzenie konta o ile spełnisz jeden z warunków:
  1. Zapewnisz wpływów w łącznej wysokości min. 5000 zł (może to być kilka przelewów, np. 1000 zł przelany na konto pięciokrotnie) oraz posiadasz dowolny produkt kredytowy (w tym kartę kredytową Simplicity).
  lub
  2. Utrzymasz średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł. Opcja raczej dość trudna w realizacji i mało opłacalna.
 • 0zł za kartę debetową
 • 0zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Jeśli nie posiadasz jeszcze karty kredytowej Simplicity to gorąco zachęcam Cię do jej założenia. Jest zupełnie darmowa a do tego możesz odebrać wartościową nagrodę – obecnie do wyboru są:

 1. 500 zł w bonach do Biedronki
 2. bon 300 zł do allegro
 3. 400 zł w gotówce

Jest w czym wybierać. Dzięki takiemu połączeniu możesz zyskać łącznie nawet 900 zł!

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu ostatniej premii. W przeciwnym razie pozostała część nagrody nie zostanie wypłacona.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania ostatniej nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?
Sposób zamknięcia konta może róźnić się w poszczególnych bankach. Zwykle można wypowiedzieć umowę telefonicznie, osobiście (w oddziale) lub listownie. Jednak Citibank poszedł o krok dalej. Nie musisz dzwonić, pisać listów i przejeżdżać połowy miasta. Wystarczy zalogować się do bankowości inernetowej i wybrać Kontakt z bankiem -> Zapytaj/Złóż zlecenie-> Rachunki osobiste.
Kilka kliknięć myszką i sprawa załatwiona. Prościej sie już nie da.
Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

31.07.2018

Złóż wniosek. Następnie podpisz umowę

w kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy

Zaloguj się do bankowości internetowej, zapewnij dzienne saldo 5000 zł.

w następnym miesiącu

100 zł na start wpłynie na Twoje konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków.

w kolejnych 6 miesiącach

 Płać kartą.

co miesiąc

Odbieraj zwroty za płatności kartą. Maksymalnie 50 zł miesięcznie.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This