Nie chcesz kupować sprzętu (np. w OleOle.pl lub Morele.net) ale przygarnąłbyś chętnie 400 zł? No to może zainteresuje Cię bon na zakupy w internetowym supermarkecie? Kupisz to co zwykle ale nie będziesz musiał płacić. Tym razem do zgarnięcia są dwa bony o wartości 200 zł każdy, do wykorzystania w sklepie Frisco.pl. Citibank dobrze to wymyślił – wydanie jednorazowo 400 zł na zakupy w supermarkecie to nie taka prosta sprawa (albo część jedzenia się zepsuje albo kupimy mnóstwo niepotrzebnych rzeczy). Dlatego 2 x 200 zł łatwiej będzie wydać.

Jak już odbierzesz bon

to zamkniesz kartę online w 3 minuty i po kłopocie.

Odbierz dodatkowe 400 zł w gotówce

Promocję możesz połączyć z aktualną ofertą konta Citi Priority i odebrać jeszcze 400 zł w gotówce. Promocję konta prześwietliłam tutaj.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2015r nie posiadałeś karty kredytowej w Citibanku.

Min. warunki przyznawania kart

wiek – minimum 21 lat
dochód netto – minimum 1200 zł
zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące
dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Uzupełnij dane na dedykowanej stronie promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych (do 30.11.2017r)

2. Weryfikacja zdolności kredytowej

Skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia szczegółów. Koniecznie wybierz kartę Simplicity!

i

3. Wizyta kuriera

Jeśli wstępna weryfikacja przebiegnie pomyślnie, bank przyśle do Ciebie kuriera z umową do podpisania. Przekaż mu wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

R

4. Aktywacja karty

Gdy otrzymasz kartę, aktywuj ją w bankowości internetowej.

5. Spełnij warunki

Najpóźniej do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy musisz:
– przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej (i tak musisz to zrobić żeby aktywować kartę)
– wydać kartą łącznie min. 1000 zł (liczą się wyłącznie transakcje bezgotówkowe, nie myśl nawet o wypłacie z bankomatu!)
Przykładowo: podpisałeś umowę w październiku więc warunki musisz spełnić do końca grudnia.

6. Odbierz bon

W kolejnym miesiącu po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz wiadomość w bankowości internetowej, która będzie zawierała dwa bony o wartości 200 zł każdy, do wykorzystania w sklepie Frisco.pl
Voucher będzie ważny do 30.06.2018.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Karta Simplicity – ile kosztuje?

  • Karta Simplicity jest darmowa, nie są pobierane żadne opłaty miesięczne ani roczne.
  • Po podpisaniu umowy warto sprawdzić, czy mamy włączoną usługę CitiPhone – standardowo dla karty Simplicity powinna być wyłączona
    (jej koszt to 6 zł miesięcznie).

Druga karta dostępna w tej promocji – Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie, dlatego zwróć uwagę aby we wniosku wybrać kartę Simplicity.

Zakładanie konta nie jest konieczne, więc jeśli konsultant zaproponuje Ci taką opcję to grzecznie odmów. Podobnie postępuj w przypadku wszelkich dodatkowych usług i ubezpieczeń. Załóż tylko „gołą” kartę, a na pewno nie natkniesz się na żadne opłaty.

Darmowa karta kredytowan Citibank Simplicity

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

  1. Rejestracja – mega prosty formularz – 1 min.
  2. Rozmowa z konsultantem – wypyta Cię o wszystkie dane i dochody – 10 min.
  3. Podpisanie umowy z kurierem – kilka podpisów i parafka na każdej stronie – 5 min.
  4. Logowanie do bankowości internetowej i aktywacja karty – 5 min.
  5. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
  6. Zamknięcie karty – 3 min.

MINUTY

Najczęściej zadawane pytania

Jakie dokumenty potwierdzające dochód muszę przekazać?
Jeśli jesteś zatrudniony na umowę o pracę to prawdopodobnie wystarczy, że przedstawisz wyciąg bankowy, na którym widnieją wpływy Twojego wynagrodzenia za 3 ostatnie miesiące. W szczególnych przypadkach (lub jeśli nie masz etatu) bank może poprosić Cię do dostarczenie innych dokumentów. Szczegóły znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym na stronie promocji lub na końcu tego artykułu.
Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?
W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, konto osobiste, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).
Czy na pewno karta jest darmowa? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

Karta Simplicity nie ma żadnych ukrytych opłat. Nie zapłacisz za jej wydanie ani prowadzenie. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz z niej korzystał jak z karty debetowej. Karta kredytowanie nie służy do:
– wypłacania pieniędzy w bankomacie
– przelewania pieniędzy z konta karty na swoje konto osobiste

Oczywiście – powyższe operacje możesz wykonać, jednak musisz liczyć się z opłatami. Do wypłacania pieniędzy służy karta debetowa i kropka.

Na opłaty możesz złapać się jeśli nie spłacisz w terminie całego zadłużenia. Wystarczy, że zawsze będziesz spłacał całą kwotę widoczną na wyciągu w terminie tam wskazanym, a żadne opłaty Cię nie zaskoczą.

Jak długo muszę mieć kartę? Czy muszę podpisać długoterminowa umowę?
Wystarczy, że będziesz miał aktywną kartę do czasu otrzymania nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do nalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć kartę – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.
Jak zamknąć kartę kredytową?

Sposób zamknięcia karty może róźnić się w poszczególnych bankach. Zwykle można wypowiedzieć umowę telefonicznie, osobiście (w oddziale) lub listownie. Jednak Citibank poszedł o krok dalej. Nie musisz dzwonić, pisać listów i przejeżdżać połowy miasta. Wystarczy zalogować się do bankowości inernetowej i wybrać Kontakt z bankiem Zapytaj/Złóż zlecenie Karty Kredytowe  Zamknięcie karty
Kilka kliknięć myszką i sprawa załatwiona. Prościej sie już nie da.

Jak korzystać z karty kredytowej?
Jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z kartą kredytową to temat może wydać Ci się skomplikowany. Płacisz nie swoimi pieniędzmi więc musisz je później spłacać. Na początku nie wiesz nawet za jaki okres zostanie wystawiony wyciąg i ile będziesz miał czasu na spłatę zaciągniętego długu. Póki sama nie zabiorę się za napisanie artykułu na temat obsługi kart kredytowych polecam Ci wpis Przeciętnego Wójcika, w którym znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć na początek. Przeczytaj, a wszystko stanie się jasne.
Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

30.11.2017

Złóż wniosek i podpisz umowę

Do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy

Zaloguj się do bankowości i wykonaj transakcję kartą na łączną kwotę min. 1000 zł

W kolejnym miesiącu

Otrzymasz 2 bony o wartości 200 zł każdy ( w sumie 400 zł) do sklepu Frisco.pl.

Sprawdź inną promocje karty Simplicity

Telefon LG K8 Dual SIM

Wykonaj kartą 15 transakcji na dowolne kwoty i odbierz swój smartfon.
Bon 400 zł do Allegro.pl

Bon 400 zł do Allegro.pl

Kupuj co chcesz! Wystarczy, że wydasz kartą 1000 zł.
Bon 400 zł do Douglas

Bon 400zł do Douglas

Wykonaj kartą 10 transakcji i odbierz swój bon na kosmetyki.

Bon 400zł do sklepu Morele.net

Jeśli szukasz innego modelu telefonu lub zupełnie innego sprzętu to ta oferta Cię zainteresuje. Kartą musisz wydać tylko 1000 zł.

Bon 400zł do sklepu OleOle.pl

Wydaj kartą 1000 zł i odbierz bon o wartości 400 zł do wydania na co chcesz.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This