Najlepsze premie za założenie karty kredytowej daje Citibank, prawda? No właśnie nie do końca…

400 zł do allegro

Do tej pory rzeczywiście tak było – Citibank rozdawał bony o wartości 400 zł. Jednak teraz premie obniżono do 300 zł, a tymczasem BGŻ podbił stawkę. W najnowszej promocji za wydanie kartą min. 2000 zł otrzymasz 4 bony po 100 zł na Allegro.pl.

mamBONUS

No dobra, tak naprawdę otrzymasz punkty, które możesz wymienić na bony. Zależnie od tego jak dużo będziesz płacił kartą możesz otrzymać od 30 000 punktów (1 nagroda) do 120 000 punktów (4 nagrody). 30 000 punktów możesz wymienić na bony po 100 zł do Allegro, Euro RTV AGD, Empik, Smyk, Answear, Zalando, eBilet, InterSport czy Kruk. W programie do wyboru jest również wiele nagród rzeczowych. Wszystko znajdziesz na stronie programu mamBONUS.

Dodatkowe 5000 punktów i więcej

Jeśli w ciągu trzech pierwszych okresów rozliczeniowych zapłacisz kartą min. 4 razy na kwotę min. 50 zł to otrzymasz dodatkowe 5000 punktów na start. Nie będzie to zbyt trudne. 🙂 Dodatkowo za każdą złotówkę wydaną kartą otrzymasz 2 punkty. Zatem jeśli wydasz kartą 2000 zł to otrzymasz jeszcze 4000 punktów.

Rabaty

Poza nagrodami w programie mamBONUS są również kupony rabatowe na zakupy. Na przykład: 20% rabatu do Answear, 5% do Merlin czy 3% do Euro RTV AGD. Całkiem przyjemny program.

 

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadałeś żadnej karty kredytowej w Banku BGŻ (konto osobiste czy karta debetowa nie wykluczają Cię z promocji).

 

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 31.03 uzupełnij formularz na stronie promocji akceptując zgodę marketingową i handlową.

2. Weryfikacja zdolności kredytowej

Skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia szczegółów.

i

3. Wizyta kuriera

Jeśli wstępna weryfikacja przebiegnie pomyślnie to bank przyśle do Ciebie kuriera z umowa do podpisania. Przekaż mu wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

4. Płać kartą

Wysokość premii zależy od tego jaką łaczną kwotę wydasz na zakupy w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych:

1. 500 zł – 999,99zł – otrzymasz 1 nagrodę (30 000 punktów = np. 100 zł do allegro)

2. 1000 zł – 1499,99zł – otrzymasz 2 nagrody (60 000 punktów = np. 2 x 100 zł do allegro)

3. 1500 zł – 1999,99zł – otrzymasz 3 nagrody (90 000 punktów = np. 3 x 100 zł do allegro)

4. Powyżej 2000 zł – otrzymasz 4 nagrody (120 000 punktów = np. 4 x 100 zł do allegro)

Podczas zakładania karty weź pod uwagę okres rozliczeniowy ustalając go tam, aby mieć jak najwięcej czasu na spełnienie warunków. Najprościej – podpisując umoe np. 28ego za dzień generowania wyciągu wybierz np. 26.

5. Spłać zadłużenie

Zadłużenie karty musisz spłacić w terminie.

6. Obierz premię

Zarejestruj się w programie mamBONUS, gdzie w ciągu 5 dni od daty transakcji pojawią się Twoje punkty premiowe.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Karta kredytowa mamBONUS – ile kosztuje?

Karta kosztuje 72 zł rocznie (Mastercard Standard).

Jednak z informacji uzyskanych na infolinii wynika, że udział w promocji zwalnia z opłat na pierwszy rok. Niestety w regulaminie oraz tabeli opłat nie ma takie zapisu więc warto dopytać o to podczas składania wniosku.

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Kartę możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie nie otrzymasz nagrody.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?
W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).
Czy na pewno nie ma żadnych ukrytych opłat?

Karta nie ma żadnych ukrytych opłat. Wszystkie koszty normalnego użytkowania przedstawiłam wyżej. Pamiętaj jednak, że karta kredytowanie nie służy do:

  • wypłacania pieniędzy w bankomacie
  • przelewania pieniędzy z konta karty na swoje konto osobiste

Oczywiście – powyższe operacje możesz wykonać jednak musisz liczyć się z opłatami. Do wypłacania pieniędzy służy karta debetowa i kropka.
Na opłaty możesz złapać się jeśli nie spłacisz w terminie całego zadłużenia. Wystarczy, że zawsze będziesz spłacał całą kwotę widoczną na wyciągu w terminie tam wskazanym, a żadne opłaty Cię nie zaskoczą.
Przeczytaj mój wpis „Jak działa karta kredytowa”, a dowiesz się wszystkiego co niezbędne.

Jak długo muszę mieć kartę? Czy muszę podpisać długoterminowa umowę?

Wystarczy, że będziesz miał aktywną kartę do czasu otrzymania ostatniej nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć kartę – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć kartę?

Musisz udać się do oddziału banku. Całość nie powinna trwać dłużej niż 15 minut.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?
Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa), a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie. będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

31.03.2017

Złóż wniosek

w ciągu 2 okresów rozliczeniowych

Wydaj kartą min. 500 zł (a najlepiej ponad 2000 zł) i spłać zadłużenie

w ciągu 5 dni

Zarejestuj się w programie mamBONUS i odbierz Twoje punkty premiowe

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This