Promocja, dla tych którzy lubią zwroty za zakupy (jeśli czytałeś wpis o zwrotach za zakupy w internecie to wiesz, że ja za nimi nie przepadam). Do zgarnięcia po 60zł w ciągu kolejnych 6 miesięcy, czyli w sumie aż 360zł. Konto staje się darmowe po zapewnieniu wpływu min. 1000zł i wykonaniu jednej transakcji kartą. Jeśli opcja ze zwrotem za zakupy Ci nie odpowiada, to po zakończeniu tej oferty powinna sie pojawić kolejna z premią za założenie konta (zwykle ok. 100zł).

Obecnie bank oferuje również 3-miesięczną Lokatę Mobilną 2,75% (z możliwością podniesiania oprocentowania do 3% w aplikacji mobilnej) oraz konto oszczędnościowe na 2,5%.

 

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 29.02.2016r nie posiadałeś konta w Millenium.

Q

Zamykaj dopiero po 6 miesiącach

Konto osobiste możesz zamknąć wcześniej, ale wtedy zwroty przestaną być wypłacane.

 

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Wypełnij wniosek oraz zaakceptuj zgody marketingowe.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Ważne abyś podpisał umowę do 30.06.2017r.

3. Płać kartą

Za transakcje kartą debetową otrzymasz 2% zwrotu – maksymalnie 30zł miesięcznie, za transakcje BLIK (dostępne w aplikacji mobilnej) otrzymasz 5% zwrotu – maksymalnie 30zł miesięcznie.

4. Zapewnij wpływ na konto

Zwroty będą naliczane tylko, jeśli w każdym z miesięcy zapewnisz wpływ w wysokości 1000zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku i możesz od razu wypłacić pieniądze lub przelać na inny rachunek), wykonasz min. 1 transakcję kartą i zalogujesz się do aplikacji mobilnej. Te same warunki zwalniają Cię z opłat za konto.

4. Sprawdź konto

Zwroty będą naliczane przez 6 kolejnych miesięcy, licząc od następnego miesiąca po podpisaniu umowy. Zatem w sumie możesz zyskać 6 premii po 60zł, co daje 360zł.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto 360°- ile kosztuje?

Po zapewnieniu wpływu 1000zł miesięcznie i wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej kartą:

 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za kartę debetową
 • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • 0zł za zlecenia stałe
 • 0zł za przelewy krajowe
 • 0zł za przelewy na email i telefon

Konto 360° Student

(dla osób w wieku 18-26lat, nie koniecznie studentów)

jest darmowe już po wykonaniu jednej transakcji kartą.

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – podpis i parafka na każdej stronie – 5 min.
 4. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 5. Zamknięcie konta – online! – 3 min.

MINUT

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania ostatniego (szóstego) zwrotu. Póżniej – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są cztery:

 • złóż wniosek w systemie bankowości internetowej
 • zadzwoń na infolinię
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie poprzez serwis internetowy. Wybierz Konta->Zamknij konto i uzupełnij formularz. Gotowe.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

30.06.2017

Złóż wniosek i podpisz umowę

kolejne 6 miesięczy

Zapewniaj wpływ min. 1000zł i płać kartą oraz BLIKiem

co miesiąc

Odbieraj zwroty za płatności

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This