BGŻ tym razem premiuje Konto Maksymalne, a nie, jak zwykle, Konto Optymalne. Co prawda trzeba płacić kartą aby nie naliczono opłaty, ale promocja i tak wymaga płatności kartą, więc nie będzie Ci to przeszkadzało. 🙂

200 zł za aktywność

Pierwsza premia jest bardzo łatwa do zdobycia – wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej, wydać we wrześniu 300 zł kartą i w ciągu 3 miesięcy zapewniać wpływ min. 1000 zł.

150 zł za płatności kartą

Warunki otrzymania pozostałej części premii są… dziwne. Będziesz musiał się nieco nagimnastykować, aby zgarnąć całą pulę. Bank zapłaci Ci 1 zł za każdą płatność kartą na kwotę min. 5 zł. To znaczy, że warto robić często małe zakupy.

Tylko 1000 nagród

W promocji może wziąć udział tylko pierwsze 1000 osób, następnie możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadałeś konta w Banku BGŻ.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 31.08 zarejestruj się na stronie promocji akceptując wszystkie zgodę na uczestnictwo w promocji i na otrzymywanie informacji handlowych. Następnie złóż wniosek o Konto Maksymalne z kartą debetową.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje się z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie.

3. Aktywuj aplikację mobilną

Aby otrzymać pierwsze 75 zł wystarczy aktywować aplikację mobilną we wrześniu.

4. Płać kartą

We wrześniu wydaj kartą min. 300 zł, a otrzymasz kolejną premię w wysokości 50 zł. Dodatkowo możesz zgarniać premię za płatności kartą. Bank zapłaci Ci 1 zł za każda transakcję kartą na kwotę min. 5zł, pod warunkiem, że łącznie w miesiącu wydasz min. 300zł i dokonasz min. 5 transakcji. W każdym miesiącu (a premię możesz zgarniać przez 6 kolejnych miesięcy) możesz maksymalnie zdobyć 25 zł – łącznie możesz otrzymać 150 zł.

5. Zapewnij wpływ

Ostatnia nagroda (75 zł) przysługuje Ci jeśli we wrześniu, październiku i listopadzie zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Wystarczy, że wpłaty dokonasz ze swojego konta w innym banku. Pieniędzy nie musisz trzymać w BGŻ, możesz je od razu wypłacić.
l

6. Uzupełnij dane

Do 16.11 otrzymasz wiadomość mailową z prośbą o uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii. Na wypełnienie formularza będziesz miał czas do 27.11.

7. Odbierz nagrody

Dwie pierwsze nagrody zostaną wypłacone do końca listopada, a ostatnia – do końca grudnia. Premie za płatności kartą będą naliczane do 8. dnia kolejnego miesiąca.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Maksymalne – ile kosztuje?

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł (osoby do 26. roku życia są zwolnione z tej opłaty bezwarunkowo)
  • 0zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granią

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste i kartę możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu ostatniej premii. W przeciwnym razie pozostała część nagrody nie zostanie wypłacona.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto?
Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.
Jak zamknąć konto?
Są dwa sposoby:

  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta w oddziale – zajmuje to mniej czasu niż wypełnianie formularza i stanie w kolejce do okienka pocztowego. Jeśli nie po drodze Ci do oddziały to śmiało – wyślij wypowiedzenie listem poleconym.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This