Do niedawna w mBanku na promocje mogli liczyć tylko osoby, które nigdy wcześniej nie miały tam konta. Na szczęście zasady uległy zmianie i teraz załapią się nawet byli klienci. A co można zgarnąć? Całkiem sporo. Zwroty za płatności kartą i BLIK (także w internecie, więc można je połączyć z Refunderem) do 50zł miesięcznie przez pół roku. Łącznie 300zł premii + konto oprocentowane na 3%.

Warunki promocji

p

Tylko "nowi" klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2015r nie posiadałeś konta (ani konta oszczędnościowego) w mBanku.

Q

Zamykaj po 6 miesiącach

Konto osobiste i kartę możesz zamknij dopiero po otrzymaniu ostatniej premii. W przeciwnym razie nagroda część premii nie zostanie wypłacona.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 19.04 wypełnij wniosek na dedykowanej stronie promocji.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie.

3. Płać kartą

Od następnego miesiąca po podpisaniu umowy za transakcje kartą i BLIK naliczane będą zwroty w wysokości 2% (maksymalnie 50zł miesięcznie).

4. Spełnij warunki

Aby zwrot został naliczony musisz w każdy miesiącu spełnić warunki:
1. wydać kartą min. 250zł
2. zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000zł.

4. Sprawdź konto

Co miesiąc na Twoje konto trafi zwrot za transakcje z poprzedniego miesiąca. Maksymalnie możesz otrzymać 6 zwrotów za 6 kolejnych miesięcy.

300zł zwrotu za zakupy i Konto z oprocentowaniem 3% w mBanku.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

eKonto – ile kosztuje?

eKonto z taryfą standard

 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania miesiecznie min. 5 transakcji na dowolną kwotę
 • 0zł za wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash i Euronet (Uwaga! wypłaty poniżej 100zł to koszt 1,3zł)
 • 7zł za wypłatę z innego bankomatu

eKonto z taryfą plus

 • 0zł za prowadzenie konta (jeśli zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000zł)
 • 0zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania miesiecznie min. 5 transakcji na dowolną kwotę
 • 0zł za wypłaty z bankomatów (Uwaga! wypłaty poniżej 100zł to koszt 1,3zł)

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – kilka podpisów i parafka na każdej stronie – 5 min.
 4. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 5. Zapewnienie wpływów na konto – 1 min.
 6. Zamknięcie konta – online! – 5 min.

Konto osobiste z oprocentowanie 3%!

Tak, konto osobiste. Nie lokata, nie konto oszczędnościowe tylko zwykły ROR. Niestety oprocentowanie dotyczy tylko kwoty do 3000zł. Każda złotówka powyżej tej sumy nie będzie oprocentowana. Promocyjne oprocentowanie otrzymasz przez 7 miesięcy (licząc od niepełnego miesiąca, w którym podpiszesz umowę).

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania ostatniej premii. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są cztery:

 • przez system bankowości internetowej
 • telefonicznie
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta online. Kliknij Pasaż->Market->Usługi->Wypowiedzenie umowy i wypełnij wniosek. Gotowe.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

19.04.2017

Złóż wniosek i podpisz umowę

przez kolejne 6 miesięcy

Zapewniaj wpływ na konto, płać kartą i zgarniaj zwroty.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This