Do niedawna w wielu promocjach można było zgarnąć ok. 100 zł na start lub kilka stówek w ramach zwrotów za płatności kartą. Ostatnio coraz częściej banki decydują się na połączenie obu promocji w jedną. Tym razem do zgarnięcia aż 300 zł za otwarcie konta w BGŻ, wykonywanie przelewów i płacenie kartą.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 11.05.2014 r. nie posiadałeś konta w BGŻ (posiadanie konta w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z promocji).

Q

Zamykaj dopiero po 6 miesiącach

Konto osobiste możesz zamknąć wcześniej, ale wtedy zwroty przestaną być wypłacane.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 21.05.2017 zarejestruj się na stronie promocji wypełnij wniosek. Przewidziano pulę 1000 rejestracji więc nie czekaj na ostatni moment, bo może już być za późno.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o przyjęciu wniosku oraz umówi kuriera, który przyjedzie do Ciebie w uzgodnionym terminie. Umowę podpisz do 05.06.2017r.

3. Zrób przelew i płać kartą

Premię 100 zł otrzymasz jeśli w czerwcu i lipcu zapewnisz wpływ w wysokości 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku i możesz od razu wypłacić pieniądze lub przelać na inny rachunek) i wykonasz transakcję kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

l

4. Uzupełnij dane

Do 07.08 bank prześle nam maila z prośba o uzupełnienie numeru konta potrzebnego do wypłaty premii. Na podanie potrzebnych danych będziesz miał czas do 25.08.

5. Płać kartą

Za transakcje kartą debetową otrzymasz 3% zwrotu – maksymalnie 40 zł miesięcznie.

6. Sprawdź konto

Do 31.08.2017 r. otrzymasz przelew w wysokości 100 zł. Natomiast zwroty będą naliczane przez 5 kolejnych miesięcy. Zatem w sumie możesz zyskać 5 premii po 40 zł, co daje 200 zł.

Checklista!

Listę kontrolną możesz wydrukować lub zapisać na komputerze i na bieżąco odznaczać wykonane etapy. Niestety popularny Adobe Reader nie pozwala na zapisanie pliku z zaznaczonym „ptaszkiem”, ale darmowy PDF-XChange Viewer posiada taką opcję. Jeśli nie chcesz drukować listy to warto pobrać tę przeglądarkę i w prosty sposób śledzić postępy w realizacji planu.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile kosztuje konto iKonto?

Po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie i wykonaniu transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BGŻ i BNP
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za przelewy krajowe
 • 0 zł za wypłaty gotówki

Dla osób do 26 roku życia konto jest zupełnie darmowe bez spełniania jakichkolwiek warunków.

100 zł na start i 200 zł zwrotów za transakcje kartą od BGŻ.

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – podpis i parafka na każdej stronie – 5 min.
 4. Zapewnienie wpływów na konto – 5 x 1 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zamknięcie konta – 5 min.

MINUT

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania ostatniego (piątego) zwrotu. Póżniej – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Istnieją dwa sposoby:

 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Masz oddział niedaleko lub prechodzisz obok niego? Wybierz się tam, a formalności załatwisz w 5 minut. W przeciwnym wypadku wyślij listem poleconym wypowiedzenie umowy i sprawa załatwiona. Po upływie 30 dni spróbuj zalogować się do banku – jeśli Ci się to nie uda to znaczy, że konto skutecznie zostało zamknięte.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

21.05.2017

Złóż wniosek

05.06.2017

Podpisz umowę

do 25.08

Uzupełnij dane do wypłaty premii

31.08.2017

Trafi do Ciebie premia 100 zł

kolejne 5 miesięcy

Zapewniaj wpływ min. 1000 zł i płać kartą.

co miesiąc

Odbieraj zwroty za płatności

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This