300 zł od mBanku!

Ta oferta to tak naprawdę połączenie dwóch promocji. Ich warunki się pokrywają dlatego opisuję je jako jedną (bardzo prostą!) promocję.

2 przelewy i 10 transakcji kartą

Tak, tylko tyle trzeba zrobić żeby zgarnąć całą nagrodę. 2 przelewy, które możesz zlecić z Twojego konta w innym banku oraz 10 płatności kartą w sklepach (możesz nawet 10 razy kupić zapałki bo kwoty są bez znaczenia). A nagroda jest wypłacana w kilku turach – będą to dwa przelewy o wartości 100 zł, jeden przelew 50 zł oraz bon 50 zł do sklepów Biedronka.

+ 50zł za polecenie

Dodatkowo możesz zgarnąć 50 zł za polecenie promocji znajomym. Polecać mogą tylko osoby, które wzięły udział w promocji. Maksymalne premia z tytułu poleceń to 250 zł. To bardzo dobra opcja w przypadku małżeństw, np. mąż zakłada konto i poleca je żonie, dzięki czemu otrzymają po 300 zł premii oraz dodatkowo 50zł. To daje aż 650zł!

 

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2017r nie posiadałeś (ani nie byłeś współposiadaczem czy pełnomocnikiem) konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 31.03 zarejestruj się na stronie promocji, następnie złóż wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje się z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Możesz również wybrać możliwość podpisania umowy w oddziale banku. Umowę musisz podpisać do 15.04.

3. Załóż konto oszczędnościowe

Aby skorzystać z drugiej promocji załóż konto oszczędnościowe Moje Cele. Po zalogowaniu do się do bankowości elektronicznej możesz założyć takie konto kilkoma kliknięciami. Oczywiście konto oszczędnościowe jest darmowe.

Z

4. Wykonaj 5 transakcji i zapewnij wpływ

1. W ciągu 7 dni od otwarcia konto zapewnij wpływ min. 1000 zł. Wpływ nie może pochodzić z Twojego konta w mBanku, najłatwiej przelać sobie pieniądze z konta w innym banku.
2. Do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy wykonaj min. 5 transakcji kartą lub BLIKiem. Ich kwota jest dowolna, ale istotne abyś dokonał ich w sklepach stacjonarnych.

Np. jeśli otworzysz konto 10.03 to przelew musi zostać zaksięgowany do 17.03, a na wykonanie 5 transakcji masz czas do końca kwietnia.

Z

5. Wykonaj 5 transakcji i zapewnij wpływ jeszcze raz

W kolejnym miesiącu:

zapewnij wpływ min. 1000 zł. Wpływ nie może pochodzić z Twojego konta w mBanku, najłatwiej przelać sobie pieniądze z konta w innym banku.
Wykonaj min. 5 transakcji kartą lub BLIKiem. Ich kwota jest dowolna, ale istotne abyś dokonał ich w sklepach stacjonarnych.

Np. jeśli otworzyłeś konto w marcu, to te warunki musisz spełnić w maju.

l

6. Uzupełnij dane

Do 24.06 bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody. Wtedy będziesz miał 7 dni na uzupełnienie danych na stronie promocji.

7. Odbierz nagrody

Do 30.06 otrzymasz  przelewem 100 zł oraz 50 zł w postaci bony do sklepów Biedronka. Za drugą promocję wypłata nastąpi w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. W naszym przykładzie będzie to 100 zł w maju i 50 zł w czerwcu.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

eKonto osobiste – ile kosztuje?

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania miesięcznie min. 1 transakcji na dowolną kwotę
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (Uwaga! wypłaty poniżej 100 zł to koszt 1,3 zł)

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – 5 min.
 4. Otwarcie konto oszczędnościowego – 3 min
 5. Zapewnienie wpływów na konto – 2 x 1 min.
 6. Płacenie kartą – robisz to i tak, więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 7. Zamknięcie konta – online! – 2 min.

MINUT

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste i kartę zamknij dopiero po otrzymaniu ostatniej premii. W przeciwnym razie pozostała część premii nie zostanie wypłacona.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konto i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto?
Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania ostatniej nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.
Jak zamknąć konto?

Sposoby są cztery:

 • przez system bankowości internetowej
 • telefonicznie
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału
Polecam zamknięcie konta online. Kliknij Pasaż->Market->Usługi->Wypowiedzenie umowy i wypełnij wniosek. Gotowe.
Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

31.03.2019

Złóż wniosek.

15.04.2018

Podpisz umowę

do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy

Wykonaj 5 płatności i zapewnij wpływ na konto.

w kolejnym miesiącu

 Wykonaj 5 płatności i zapewnij wpływ na konto.

do 24.06

Otrzymasz mail z prośbą o uzupełnienie danych. Zrób to w ciągu 7 dni

do 31.06

Otrzymasz przelew 100 zł oraz bon 50 zł do Biedronki, kolejne 100 zł i 50 zł wpłynie na twoje konto już wcześniej.
Komentarze
Polecam Ci również...
Share This