300 zł dla aktualnych klientów BZ WBK

Wow! BZ WBK doskonale wie jak utrzymać klientów. Postanowił płacić 300 zł za przekazywanie wynagrodzenia na konto. Tylko tyle. Żadnych płatności kartą. Wystarczą wpływy wynagrodzenia, a premie (po 50 zł) będą wpływać na Twoje konto same.

Nie warto zamykać konta

Niewiele jest kont, których nie warto zamykać, ale Konto Jakie Chcę zdecydowanie do nich należy. Bank często uruchamia promocje dla aktualnych klientów. Czasem są to premie rzędu 10 zł, a innym razem znacznie wyższe. Warto spokojnie czekać na takie właśnie okazy. 🙂

Warunki promocji

p

Nowi i aktualni klienci

Promocja dla wszystkich posiadaczy Konta Jakie Chcę oraz karty debetowej. Wykluczone są tylko osoby, które po 01.01.2018r otrzymywały wpływy wynagrodzenia na konto w BZ WBK.

Zasady – krok po kroku

l

1. Złóż dyspozycję

Do 30.09 złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto w BZ WBK. Możesz to zrobić w bankowości internetowej lub przez infolinię.

=

2. Zapewnij wpływ

Pierwszy wpływ wynagrodzenia musi nastąpić najpóźniej w kolejnym miesiącu po złożeniu dyspozycji. Wpływ powinien mieć wartość min. 1500 zł i nie może pochodzić z Twojego konta w BZ WBK. Zwykle w takich sytuacjach sprawdzają się przelewy z konta innej osoby w innym banku (wtedy bank nie jest w stanie zweryfikować czy to konto prywatne czy firmowe). Oczywiście zawsze, gdy nie jest to przelew prawdziwego wynagrodzenia istnieje ryzyko, że premia jednak nie zostanie wypłacona. Mimo to warto próbować bo kosztuje Cię to tylko chwilę Twojego czasu.

3. Sprawdź konto

W kolejnym miesiącu po zaksięgowaniu wynagrodzenia, bank przeleje na Twoje konto 50 zł. Premię możesz odbierać za 6 kolejnych miesięczny co daje łącznie 300 zł.

Konto Jakie Chcę – ile kosztuje?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową (pod warunkiem wykonania 5 transakcji)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK
  • 5 zł za wypłatę z innego bankomatu
  • 0,5 zł za szybkie płatności w internecie (warto darmowo płacić kartą lub zwykłym przelewem)

Konto umożliwia otrzymywanie 1% zwrotu za opłacenie rachunków przelewem z konta. Dotyczy to płatności za prąd, gaz, internet, telefon i telewizję. Rachunki najpierw trzeba zgłosić do banku. Maksymalnie możesz otrzymać 25 zł miesięcznie.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This