Nowa, ulepszona wersja promocji Mam Inteligo. Poza standardowymi 100 zł do zgarnięcia bony o łącznej wartości 150 zł do Intersport. W sumie otrzymasz 250 zł za wydanie kartą 200 zł i jedną transakcję aplikacją IKO.

I tym razem możesz polecać promocję i zgarniać 50 zł za każde skuteczne polecenie. Pamiętaj jednak, że w promocji przewidziano tylko 2900 sztuk bonów, więc aby zdążyć samemu skorzystać i jeszcze polecić promocję musisz działać szybko. Tego typu promocje zwykle kończą się na długo przed wyznaczonym terminem.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 24.04.2014 r nie posiadałeś konta w Inteligo.

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Kartę możesz zamknąć najszybciej po otrzymaniu bonów czyli po 31.07, natomiast konto – dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie nagroda nie zostanie wypłacona.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Wypełnij wniosek o konto wraz z kartą debetową oraz wyraź zgodę marketingową i zaakceptuj regulamin promocji. Koniecznie uzupełnij pole „Kod promocyjny”. Bez wpisania kodu promocyjnego (kodu polecającego) nie otrzymasz premii. Kod najprościej zdobyć od znajomego, który posiada konto w Inteligo. Nie znasz kogoś takiego? Napisz do mnie, a podam Ci mój kod (znajdziesz go również na checkliście). Kod to nic innego jak numer telefonu osoby polecającej.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje się z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Ważne abyś podpisał umowę do 30.06.2017 r. Kurier dostarczy Ci kartę, więc niemal od razu możesz zacząć z niej korzystać.

Z

3. Zarejestuj się w promocji

Do 14.07 zarejestruj się na stronie promocji. Pamiętaj, że liczba bonów jest ograniczona, więc zrób to jak najszybciej.

4. Płać kartą i IKO

W ciągu 30 dni od daty podpisania umowy:
– wykonaj transakcje kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 200 zł (wyłączając transakcje internetowe), w tym przynajmniej jedną transakcję wykonaj do 14.07
– zapłać przy użyciu aplikacji IKO na kwotę min. 10zł (przeczytaj tutaj co to jest IKO)

5. Sprawdź konto

Promocja została podzielona na następujące etapy:
1 etap od 24.04 do 23.05.2017
2 etap od 24.05 do 22.06.2017
3 etap od 23.06 do 22.07.2017
Premia w wysokości 100 zł (+ ewentualna premia za polecenia) wpłynie na Twoje konto w ciągu 75 dni od zakończenia etapu, w którym uczestniczyłeś.

Bony zostaną wysłane przez wiadomość w bankowości internetowej do 31.07. Będą to 3 bony o wartości 50 zł każdy, ważne do końca roku. Bony można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (nawet wszystkie jednocześnie) oraz w sklepie internetowym (tutaj w jednym zamówieniu można użyć tylko jednego bonu).

Listę kontrolną możesz wydrukować lub zapisać na komputerze i na bieżąco odznaczać wykonane etapy. Niestety popularny Adobe Reader nie pozwala na zapisanie pliku z zaznaczonym „ptaszkiem”, ale darmowy PDF-XChange Viewer posiada taką opcję. Jeśli nie chcesz drukować listy to warto pobrać tę przeglądarkę i w prosty sposób śledzić postępy w realizacji planu.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Inteligo – ile kosztuje?

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową pod warunkiem wydania miesiecznie min. 100zł
  • 0zł za wypłaty z bankomatów PKO BP i BZWBK, wypłata z innych bankomatów to koszt 5zł
  • 0zł za powiadomienia SMS (informujące o wpływach na konto i podobnych operacjach) przez 2 pierwsze miesiące, później opcja jest płatna jednak można ją wyłączyć w serwisie internetowym. Wyłączyłam tą funkcję tuż po aktywacji konta aby później o niej nie zapomnieć.

Po 31.07 możesz zamknąć kartę. Dzięki temu otrzymasz zupełnie darmowe konto i możesz zapomnieć o jego istnieniu, aż do momentu wypłaty premii.

Co to jest IKO?

IKO to aplikacja mobilna banku PKO. Intuicyjne rozwiązanie dzięki, któremu nie musisz mieć pod ręka karty, aby zapłacić za zakupy lub wypłacić pieniądze z bankomatu. Dokładny opis jak korzystać w aplikacji znajdziesz tutaj. Jedynym minusem tego rozwiązania jest jego dostępność. Niestety nie wszędzie można zapłacić przy użyciu apki, ale lista punktów współpracujących jest na tyle długa, abyś bez problemu mógł wydać 10zł.

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

  1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
  2. Podpisanie umowy z kurierem – parafka na każdej stronie – 5 min.
  3. Rejestracja w promocji – 2 min.
  4. Płacenie kartą i IKO – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
  5. Zamknięcie konta – wydruk wniosku, wypełnienie i odesłanie – 15 min.

MINUT

50zł za skuteczne polecenie

Znasz kogoś kto też chciałby zgarnąć 100 zł premii? Poleć tą promocje i zgarnij dodatkowe 50zł za każde otwarte dzięki Tobie konto.

Żeby otrzymać dodatkową premie musisz założyć konto w maminteligo.pl i podać znajomym swój kod polecający, którym jest Twój numer telefonu. Polecony powinien wpisać kod we wniosku o konto i spełnić wszystkie opisane wyżej warunki promocji z premią 100 zł. Jeśli tak się stanie to otrzymasz dodatkowe 50 zł, a polecony – 100 zł.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.
Pamiętaj jednak, że do 31.07 musisz również mieć aktywną kartę debetową.

Jak zamknąć konto?

Możesz to zrobić wyłącznie listownie wypełniając formularz i odsyłając go na adres banku. Kartę zamknij zanim odeślesz wypowiedzenie, możesz to zrobić w bankowości internetowej.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

30.06.2017

Złóż wniosek i podpisz umowę

do 14.07

Zarejestruj się na stronie promocji i wykonaj jedną transakcję kartą.

w ciągu 30 dni

Wykonaj transakcję kartą na łączną kwotę min. 200 zł i 10 zł aplikacją IKO.

do 31.07

Otrzymasz bony o wartości 150 zł do Intersport.

w ciągu 75 dni od zakończenia etapu

Otrzymasz 100 zł premii
+ 50 zł za każdego poleconego.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This