Promocja, dzięki której obniżysz wydatki na kolejne wakacje. Niewielkim wysiłkiem zdobędziesz 200 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl oraz 300 zł zwrotów za płatności kartą.

Co to za konto?

0zł za prowadzenie rachunku, 0zł za kartę, 0zł za przelewy internetowe – wszystko bez spełniania jakichkolwiek warunków. Jedyny minus to możliwość bezpłatnej wypłaty wyłącznie z bankomatów BGŻ lub Planet Cash (ale tych drugich jest niemal tak dużo jak Euronetów).

Tylko najszybci

Promocja jest ograniczona do 1000 pierwszych wniosków, następnie zostanie zakończona. Jest to już kolejna promocja Konta Optymalnego więc myślę, że tym razem nie zakończy się zbyt szybko. Mimo wszystko jeśli jesteś zainteresowany to nie czekaj zbyt długo.S

Warunki promocji

p

Nowi klienci nie tak bardzo nowi

W promocji możesz wziąć udział jeśli po w ciągu 6 miesięczy przed dniem złożenia wniosku nie posiadałeś konta w BGŻ (konto w BGŻ Optima nie wyklucza z promocji).

Q

Zamykaj dopiero po 12 miesiącach

Konto osobiste możesz zamknąć wcześniej, ale wtedy zwroty przestaną być wypłacane. Jeśli interesuje Cię tylko bon to możesz zamknąć konto i kartę tuż po jej otrzymaniu.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 31.08.2017 zarejestruj się i wypełnij wniosek o konto oraz kartę debetową i zaakceptuj wszystkie zgody. W promocji przewidziano pulę 1000 wniosków, jeśli zostanie wyczerpana przed terminem to możliwość złożenia wniosku zostanie zablokowana.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o przyjęciu wniosku oraz umówi kuriera, który przyjedzie do Ciebie w ustalonym terminie. Ważne abyś podpisał umowę do 17.09.2017r.

3. Zapewnij wpływ na konto

Bony otrzymasz jeśli we wrześniu zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł  (może to być przelew z Twojego konta w innym banku i możesz od razu wypłacić pieniądze lub przelać na inny rachunek) i wydasz kartą łącznie min. 300 zł.

l

4. Uzupełnij dane

Do 01.09 otrzymasz maila z prośba o podanie adresu do wysyłki bonu. Na uzupełnienie danych masz czas do 20.09.

5. Płać kartą

Za transakcje kartą debetową otrzymasz 2% zwrotu – maksymalnie 25 zł miesięcznie (przez 12 miesiecy).

6. Odbierz premie

Do 03.10.2017 r. otrzymasz SMSem pierwy kupon o wartości 50 zł, kolejne 3 kupony otrzymasz do 18.10.2017 r.. Kupony będą ważne do 30.06.2018 r.. Natomiast zwroty będą naliczane przez 12 kolejnych miesięcy, licząc od następnego miesiąca po podpisaniu umowy. Zatem w sumie możesz zyskać 12 premii po 25 zł, co daje 300 zł.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile kosztuje konto Optymalne?

 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za kartę debetową
 • 0zł za przelewy krajowe
 • 0zł za wypłaty z bankomatów BGŻ i Planet Cash (5 zł w przypadku wypłat z innych bankomatów)

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – jeden podpis – 2 min.
 4. Zapewnienie wpływu na konto – 1 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zamknięcie konta – 5 min.

MINUT

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania ostatniego  zwrotu. Później – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody. Możesz konto i kartę zamknąć wcześniej (np. po otrzymaniu bonu 100 zł) jednak wtedy dalsze zwroty za płatności nie będą wypłacane.

Jak zamknąć konto?

Są dwa sposoby:

 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta w oddziale – zajmuje to mniej czasu niż wypełnianie formularza i stanie w kolejce do okienka pocztowego. Jeśli nie po drodze Ci do oddziały to śmiało – wyślij wypowiedzenie listem poleconym.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

31.078.2017

Złóż wniosek

27.079.2017

Podpisz umowę

we wrześniu

Zapewnij wpływ 1000 zł i wykonaj transkacje kartą na łączną kwotę min. 300 zł

do 03.10.2017

Otrzymasz SMSem bon o wartości 50 zł do serwisu wakacje.pl

do 18.10.2017

Otrzymasz SMSem 3 bony o wartości 50 zł do serwisu wakacje.pl

co miesiąc

Odbieraj zwroty za płatności kartą

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This