Lubisz swoje konto?

Myślisz, że nie musisz lubić konta? Cóż, masz rację. Możesz co miesiąc spełniać warunki bezpłatności. Możesz płacić za prowadzenie konta lub kartę. Możesz patrzeć jak bank pobiera pieniądze z Twojego konta. Możesz… możesz wszystko 🙂

A gdybym Ci powiedziała,

że można lubić swoje konto? Że bank może szanować Twoje pieniądze? Że nie pobierze od Ciebie ani złotówki za prowadzenie konta i kartę? Że nie musisz już spełniać żadnych warunków?

Słyszałeś o kontach, których koszt miesięczy wynosi 0 zł, bezwarunkowo? To właśnie ten typ, który można polubić. Nest Konto jest jednym takich rachunków.

Nie płać bankowi. To on zapłaci Tobie.

Dobrze wiesz, że przyprowadziłam Cię tutaj żebyś mógł zarobić, a nie tylko zaoszczędzić na opłatach bankowych. Dlatego zapoznaj się z promocją, którą niedawno uruchomił Nest Bank. Za jeden przelew wynagrodzenia otrzymasz bon o wartości 200 zł do sklepów Rossmann (bon jest wielokrotnego użytku).

A jeśli masz oszczędności

Tym bardziej zainteresuj się Nest Kontem. W ciągu 30 dni od założenia konta bank umożliwia Ci założenie 3-miesięcznej Lokaty Witaj o oprocentowaniu 4 % (do 10 000 zł). Takich lokat nie ma u konkurencji.

AKTUALIZACJA

Pula 1000 kont została wyczerpana. Promocja zakończyła się.

WARUNKI PROMOCJI

p

Czy jesteś nowym klientem?

W promocji możesz wziąć udział jeśli nie posiadałeś konta w Nest Banku (również w jego dawnej wersji – Smart Banku).

ZASADY – KROK PO KROKU

l

Krok 1. Zarejestruj się i złóż wniosek

Do 17.11.2017 (najlepiej zrób to od razu, ponieważ niemal na pewno promocja skończy się w najbliższych godzinach/dniach) zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Nest Konto i zaznacz wszystkie zgody.

i

Krok 2. Podpisz umowę

Możesz wybrać podpisanie umowy u kuriera lub za pomoca przelewu weryfikacyjnego. Druga opcja jest dużo szybsza jednak ma swoje ograniczenia. Po pierwsze konto z którego będziesz wysyłał przelew weryfikacyjny musiało być wcześniej zweryfikowane (założone w banku lub u kuriera). Po drugie przelew może pochodzić tylko z banków dostępnych na liście czyli: Alior Bank, BHP, Pekao, BZ WBK, BGŻ, BOŚ, Eurobank, Getin Bank, ING, mBank, Orange Finanse, PBŚ lub T-Mobile Usługi Bankowe.

P

Krok 3. Zapewnij wpływ wynagrodzenia

Do 08.12 zapewnij wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 2000 zł. Może to być Twoja wypłata, stypendium, renta, emerytura lub świadczenie 500+.
Jak to zrobić? Wystarczy u pracodawcy (lub w odpowiednim Urzędzie) zgłosić chęć otrzymywania przelewów na konto w Nest Banku. Wystarczy jedna wpłata, później możesz przywrócić do poprzedniego konto. Oczywiście możesz cały czas otrzymywać przelewy na konto w Nest Banku – jest darmowe i nadaje się do tego idealnie.

Krok 4. Odbierz premię

Najpóźniej 15.12 bank wyśle do Ciebie kurierem kartę o wartości 200 zł. Będzie ważna do 30.10.2018 z możliwością wielokrotnego użytku. Nie musisz robić jednych dużych zakupów, możesz kilka lub kilkanaście razy zrobić drobne zakupy aby wykorzystać cały bon.

CO POTEM?

Q

Zamykaj (lub nie)

Konto osobiste możesz zamknąć od razu po otrzymaniu premii. Oczywiście nie musisz tego robić.

Nest bank z bonem 200 zł do rossmanna

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ale nie zwlekaj

ze złożeniem wniosku, zostanie przyjętych tylko 1000 pierwszych zgłoszeń, a następnie możliwość wnioskowania zostanie zablokowana. Najpewniej promocja zakończy się na długo przed ustalonym terminem.

Ile kosztuje Nest Konto?

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
  • 0zł za zlecenia stałe
  • 0zł za przelewy krajowe

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania PREMII. Póżniej – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są trzy:

  • zadzwoń na infolinię
  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wyślij rezygnację mailem

Polecam zamknięcie konta droga mailową lub telefonicznie – zajmuje to tylko chwilę czasu.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

jak najszybciej

Złóż wniosek

do 08.12.2017

Zapewnij wpływ wynagrodzenia

do 15.12

Kupon o wartości 200 zł do drogerii Rossmann zostanie do Ciebie wysłany

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This