BZ WBK najpierw zaproponowało 5 x 30 zł za wpływ wynagrodzenia oraz wykonanie 5 transakcji kartą w pięciu kolejnych miesiącach. Później uruchomiło system poleceń, w którym do zgarnięcia jest 50 zł za płatności kartą na łaczną kwotę min. 200 zł (i 100 zł za każde skutecznie polecenie). Teraz okazuje się, że promocje można połączyć zgarniając w sumie 200 zł za założenie i korzystanie z konta. Konto Godne Polecenia oraz konto 1|2|3 ma swoje dobre strony ale nie jest idealne (o czym piszę niżej) co nie zmienia faktu, że odpowiednio wykorzystywane pozostaje darmowe.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli w ciągu 12 miesięcy poprzedzacjących dzień otwarcia konta nie byłeś posiadaczem konta w BZ WBK.

Q

Zamykaj dopiero po 6 miesiącach

Konto osobiste i kartę możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie nagrody przestaną być wypłacane.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 30.06 wypełnij wniosek podając kod polecającego (jeśli nie masz kodu od znajomego to możesz wpisać mój 1012765514 – będzie mi bardzo miło). We wniosku zaakceptuj zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Tylko wnioski z poprawnym kodem polecającym biorą udział w Programie Poleceń, a tym samym upoważaniają do odbioru 50 zł premii.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie.

3. Płać kartą

Do końca miesiąca po podpisaniu umowy wydaj kartą łącznie min. 200 zł. Na przykład: zakładasz konto w sierpniu to czas na wykonanie transakcji masz do końca września.

4. Odbierz 50 zł

W następnym miesiącu otrzymasz od banku przelew w wysokości 50 zł.

5. Płać kartą

Aby otrzymać dodatkowe 30 zł w kolejnych 5 miesiącach (licząc od pierwszego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy) spełnij warunki:

 1. Wykonaj min. 5 transakcji kartą lub BLIKiem
 2. Zapewnij wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł

Kwestia wynagrodzenia nie jest jednoznacznie określona w regulaminie zatem bardzo prawdopodobne jest, że wystarczy wysłać przelew na swoje konto z odpowiednim tytułem, aby spełnić ten warunek.

6. Odbieraj premie

Co miesiąc odbieraj premie w wysokości 30 zł (łącznie 150 zł).

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konta w BZ WBK – ile kosztują?

Konto Godne Polecenia

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową Visa Sol (Mastercard Omni kosztuje 7 zł) pod warunkiem wykoniania 5 transkacji kartą w miesiącu
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK
 • 0 zł za pierwsze 5 kodów sms służących autoryzacji (m.in. przelewów), kolejne to koszt 0,20 zł/sms
 • 0,5 zł za każdą płatność przy pomocy szybkich płatności (np. PayU , Przelewy24 itp.)
 • 0,5 zł za każde zlecenie stałe

Konto 1|2|3

 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli zapewnisz wpływ min. 2000 zł miesięcznie
 • 0 zł za kartę debetową Visa Sol (Mastercard Omni kosztuje 7 zł) pod warunkiem wykoniania 5 transkacji kartą w miesiącu
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK
 • zwrot za opłacanie rachunków przelewem – 1 % za gaz, 2 % za prąd, 3 % za internet, telewizję i telefon
 • 0 zł za pierwsze 5 kodów sms służących autoryzacji zleceń (m.in. przelewów), kolejne to koszt 0,20 zł/sms
 • 0,5 zł za każdą płatność przy pomocy szybkich płatności (np. PayU , Przelewy24 itp.)
 • 0,5 zł za każde zlecenie stałe

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – wyjątkowo krótki formularz – 3 min.
 2. Podpisanie umowy z kurierem – jeden podpis i parafka – 2 min.
 3. Płacenie kartą – robisz to i tak, więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 4. Zapewnienie wpływu na konto – 5 x 1 min.
 5. Zamknięcie konta – w oddziale idzie to dość sprawnie – 10 min.

MINUT

100 zł z programu poleceń

Możesz dołączyć do programu poleceń i otrzymywać 100 zł za każde skuteczne polecenie (a osoba przez Ciebie polecona otrzyma 50 zł).

Wystarczy, że zgłosisz cheć przystąpienia do programu w bankowości internetowej i pobierzesz swój kod polecający, który przekażesz osobie poleconej.

Dodatkowo musisz:

 • mieć zaznaczoną zgodę handlową (możesz to sprawdzić w Ustawieniach konta, zakładka „Moje dane”)
 • nie wyrażać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych
 • mieć podany numer telefonu do kontaktu z bankiem

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są dwa:

 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Oficjalnie bank informuje, że wypowiedzienie wysyłane listem musi być potwierdzone notarialnie. W tym wypadku polecam jednak wizytę w oddziale banku. Taka rezygnacja zabiera niewiele czasu.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

30.06.2017

Złóż wniosek

do końca kolejnego miesiąca

Wykonaj kartą min. 200 zł.

do końca następnego miesiąca

Otrzymasz 50 zł premii

w 5 kolejnych miesiącach

Wykonaj 5 tansakcji kartą lub BLIK
i zapewnij wpływ wynagrodzenie min.  1000 zł.

co miesiąc

Odbieraj premie
30 zł.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This