200 zł za założenie najlepszej lokaty na rynku

Od dłuższego czasu oprocentowanie rachunków oszczędnościowych i lokat „leży”. 2-3% to wszystko na co można było liczyć. Idea Bank lubi wyróżniać się na tle konkurencji i zwykle to właśnie w tym banku znajdziesz najlepsze oferty oszczędnościowe. Tak jest i tym razem.

Klik, klik i masz

Tak jest i w tym przypadku. Za założenie Lokaty Happy i utrzymanie jej przynajmniej do końca miesiąca kalendarzowego, otrzymasz bon 200 zł do serwisu wczasy.fly.pl. Zajmie Ci to jakieś 10 minut, może nawet mniej.

Ty wybierasz oprocentowanie

Zależnie od długości trwania lokaty, którą wybierzesz możesz zgarnąć 3% (1 miesiąc). 4% (2 miesiące), 3,5% (3 miesiące). Minimalna kwota lokaty to 500 zł, maksymalna – 10 000 zł. Sam zdecyduj jaka konfiguracja najbardziej Ci się opłaca.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli nigdy nie wnioskowałeś ani nie posiadałeś żadnego produkty w Idea Banku.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 26.05 złóż wniosek o Lokatę Happy.

=

2. Wpłać pieniądze

W ciągu 5 dni od daty złożenia wniosku wpłać pieniądze na lokatę.
O

3. Utrzymaj lokatę

Utrzymaj lokatę przynajmniej do końca miesiąca kalendarzowego, w którym została założona. Oczywiście lepiej utrzymać ją do końca i zgarnąć stosunkowo wysokie odsetki.

4. Odbierz nagrodę

Do 10. dnia kolejnego miesiąca otrzymasz, za pomocą SMSa, kod vouchera o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie wczasy.fly.pl.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This