Uznałabym, że ta promocja jest dość słaba (w końcu Citibank płaci za kartę kredytową 400 zł), gdyby nie to że można zgarnąć całą premię za wykonanie tylko jednej wypłaty z bankomatu. To bardzo ułatwia sprawę. 🙂

Jedna wypłata z bankomatu warta 200 zł

Chodzi o to, że wypłacając z bankomatu 2000 zł spełniasz warunki promocji, a będzie Cię to kosztowało całe 3,5 zł (tyle kosztuje wypłata ale tylko z bankomatu BGŻ!). Później musisz szybko spłacić zadłużenie i gotowe!

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadałeś żadnej karty kredytowej w Banku BGŻ (konto osobiste czy karta debetowa nie wykluczają Cię z promocji).

 

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 16.09 zarejestruj się na stronie promocji oraz wypełnij wniosek o kartę kredytową mamBonus. 

W promocji bierze udział tylko 1400 pierwszych zarejestrowanych. O wyczerpaniu puli bank poinformuje na tej stronie.

2. Weryfikacja zdolności kredytowej

Skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia szczegółów.

i

3. Wizyta kuriera

Jeśli wstępna weryfikacja przebiegnie pomyślnie to bank przyśle do Ciebie kuriera z umowa do podpisania. Przekaż mu wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

4. Płać kartą (lub nie)

W ciągu 2 miesięcy od momentu podpisania umowy wydaj kartą łącznie min. 2000 zł lub wybierz z bankomatu kwotę 2000 zł.

Pamiętaj jednak, że ta druga opcja wiąże się z opłatą 3,5 zł jeśli będziesz pieniądze wypłacał z bankomatu BGŻ. Gdy wybierzesz inny bankomat to koszt wzrośnie do 4,9%! Ważne jest również abyś natychmiast spłacił zadłużenie, zanim bank zdąży Cię obciążyć dodatkowymi opłatami.

5. Obierz premię

Do 21.12 zostanie do Ciebie wysłany list polecony zawierający kartę paliwową BP o wartości 200 zł. Voucher będzie ważny do 09.07.2020 r.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Karta kredytowa mamBONUS – ile kosztuje?

Aby karta była darmowa w pierwszym roku użytkowania wystarczy w ciągu 2 pierwszych miesięcy wydać nią min. 500 zł (lub 1000 zł w przypadku karty Mastercard Gold).

Spełniając warunki promocji jednocześnie zapewnisz sobie darmową kartę na pierwszy rok.

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Kartę możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie nie otrzymasz nagrody.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno nie ma żadnych ukrytych opłat?

Karta nie ma żadnych ukrytych opłat. Wszystkie koszty normalnego użytkowania przedstawiłam wyżej. Pamiętaj jednak, że karta kredytowanie nie służy do:

  • wypłacania pieniędzy w bankomacie
  • przelewania pieniędzy z konta karty na swoje konto osobiste

Oczywiście – powyższe operacje możesz wykonać jednak musisz liczyć się z opłatami. Do wypłacania pieniędzy służy karta debetowa i kropka.
Na opłaty możesz złapać się jeśli nie spłacisz w terminie całego zadłużenia. Wystarczy, że zawsze będziesz spłacał całą kwotę widoczną na wyciągu w terminie tam wskazanym, a żadne opłaty Cię nie zaskoczą.
Przeczytaj mój wpis „Jak działa karta kredytowa”, a dowiesz się wszystkiego co niezbędne.

Jak długo muszę mieć kartę? Czy muszę podpisać długoterminowa umowę?

Wystarczy, że będziesz miał aktywną kartę do czasu otrzymania ostatniej nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć kartę – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć kartę?

Musisz udać się do oddziału banku. Całość nie powinna trwać dłużej niż 15 minut.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa), a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie. będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

do 16.09.2017

Złóż wniosek

w ciągu 2 okresów rozliczeniowych

Wydaj kartą łązcnie mni. 2000 zł lub wypłać taką kwotę z bankomatu

do 21.12

Zostanie do Ciebie wysłany list polecony z nagrodą

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This