Tym razem bank proponuje naprawdę dużo! 150 zł w gotówce oraz 150 zł w bonach do sklepów Biedronka, Decathlon lub H&M (do wyboru). Warunki są bardzo proste – wystarczy przez 3 miesiące zapewniać wpływ min. 1000 zł, wykonywać jeden, dowolny przelew i wydawać kartą min. 300 zł.

Podobne warunki często obowiązuję w promocjach innych banków jednak tam premie to 100-150 zł. Tutaj zgarniesz, aż dwa razy tyle.

Tylko 1500 nagród

W promocji może wziąć udział tylko pierwsze 1500 osób, następnie możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Ja nie czekam i zgarniam „moje” 4 wnioski. Zdążysz? 🙂

 

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku nie posiadałeś konta w Banku BGŻ.

 

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 08.07 zarejestruj się na stronie promocji akceptując wszystkie zgody. Następnie złóż wniosek o Konto Optymalne z kartą debetową. We wniosku wybierz czy chcesz otrzymać bon do sklepów Decathlon, Biedronka czy H&M.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje się z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie.

3. Zaloguj się

Aby otrzymać pierwsze 50 zł wystarczy, że do 25.07 zalogujesz się choć raz do bankowości internetowej lub mobilnej.

4. Wykonaj przelew i płać kartą

W każdym z  3 kolejnych miesięcy wykonuj min. 1 przelew na dowolne konto i wydaj kartą łącznie min. 300 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymać bon 50zł. Łącznie do zdobycia masz 3 bony.

Przykład: jeśli zalogowałeś się pierwszy raz w lipcu to warunki musisz spełniać w sierpniu, wrześniu i październiku.

5. Zapewnij wpływ

Ostatnia nagroda (100 zł w gotówce) przysługuje Ci jeśli spełnisz wszystkie poprzednie warunki oraz w każdym z 3 miesięcy, wspomnianych w poprzednim punkcie, zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Wystarczy, że wpłaty dokonasz ze swojego konta w innym banku. Pieniędzy nie musisz trzymać w BGŻ, możesz je od razu wypłacić.

l

6. Uzupełnij dane

Do 21.08 otrzymasz wiadomość mailową z prośbą o uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii. Na wypełnienie formularza będziesz miał czas do 27.08.

7. Odbierz nagrody

Nagrody będą wypłacane (lub wysyłane SMSem) w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Optymalne – ile kosztuje?

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty z bankomatów BGŻ i Planet Cash
  • 5zł za wypłatę z innego bankomatu

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste i kartę możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu ostatniej premii. W przeciwnym razie pozostała część nagrody nie zostanie wypłacona.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?
Są dwa sposoby:

  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta w oddziale – zajmuje to mniej czasu niż wypełnianie formularza i stanie w kolejce do okienka pocztowego. Jeśli nie po drodze Ci do oddziały to śmiało – wyślij wypowiedzenie listem poleconym.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This