Kilka dni temu zadzwonił do mnie miły Pan z Banku BZ WBK. Pomyślałam, że chce mi przedstawić kolejną „świetną ofertę” na limit kredytowy lub zapytać czy na pewno wiem jak obsługiwać bankowość internetową. Przygotowałam się na szybkie zakończenie rozmowy, gdy nagle coś mnie zainteresowało. Pan zapytał czy zamierzam przelewać wynagrodzenie na koto w WBK, ponieważ przygotowali dla mnie promocję. Zaczęłam słuchać uważniej… I teraz mogę Wam dokładnie opisać jak dobrą ofertę przygotował BZ WBK. 

 

Warunki promocji

p

Tylko zaproszeni klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli posiadasz Konto Jakie Chcę i otrzymałeś od banku zaproszenie. Odbieraj telefony od banku!

 

Zasady – krok po kroku

=

1. Zapewnij wpływ

W dwóch kolejnych miesiącach następujących po zaproszeniu do promocji, zapewnij „wpływ wynagrodzenia” w wysokości min. 650 zł.

Jeśli otrzymałeś zaproszenie w lutym to wpływy zapewnij w marcu i kwietniu.

W regulaminie podano jedynie, że wynagrodzenie nie może pochodzić z konta w WBK, którego posiadaczem lub współposiadaczem jesteś.

Jeśli nie chcesz lub nie możesz przekazywać prawdziwego wynagrodzenia na to konto, to polecam przelew od innej osoby z innego banku. Wtedy bank nie jest w stanie sprawdzić czy jest to konto prywatne czy firmowe. Zwykle takie podejście skutkuje wypłatą premii. 🙂

2. Sprawdź konto

Premie otrzymasz przelewem na konto w następnym miesiącu po zaksięgowaniu wpływu. Będzie to najpierw 100 zł, a w kolejnym miesiącu – 50 zł.

Dokumentacja promocji

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This