Lokata 2,5 % na 180 dni i 2 % na 9 miesięcy + 140 zł premii

Oprocentowanie lokat od jakiegoś czasu delikatnie idzie w górę. Nie są to jednak duże wzrosty skoro 4% to już doskonała oferta. Tutaj nie znajdziesz nawet takiego oprocentowania ale w zamian otrzymasz 140 zł premii (lub 70 zł jeśli jesteś aktualnym klientem).

do 250 zł za polecenie

Dodatkowo za każde konto, które zostanie założone z Twojego polecenia otrzymasz 50zł. Powiedz o tym rodzinie, znajomym i komu tam jeszcze chcesz. Możesz również polecić konto żonie, wtedy do waszego wspólnego budżetu wpadną dwie premie po 140 zł i dodatkowo 50 zł – to aż 330 zł! Aby polecić promocję, wygeneruj swój kod polecający i przekaż go dalej. Łącznie za polecenia możesz otrzymać maksymalnie 250 zł.

AKTUALIZACJA

Bank postanowił dorzucić dodatkową premię w wysokości 20 zł jako rekompensata za poniesione koszty prowadzenia konta. Musisz spełnić tylko jeden warunek – utrzymać obie lokaty do końca.

Warunki promocji

p

Nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.07.2016 nie posiadałeś Konta Jedynego.

i obecni

Jeśli jesteś obecnie posiadaczem Konta  Jedynego założonego w jednej z poprzednich promocji organizowanych przez Agorę to również możesz wziąć w niej udział.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 23.02 zarejestruj się na na dedykowanej stronie promocji wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora promocji.

l

2. Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek o Konto Jedyne (jeśli jesteś aktualnym klientem to, oczywiście, nie wypełniasz wniosku tylko zaznaczasz opcję „Mam Konto Jedyne”). Koniecznie wyraź zgody na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku, przetwarzanie danych za pomocą poczty elektronicznej i SMS oraz przekazywanie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji.

i

3. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie.

4. Załóż lokaty

Do 09.04 Załóż conajmniej jedną lokatę Sprint na 180 dni (2,5%) na kwotę 3000 zł i conajmniej jedną lokatę Depozyt Plus na 9 miesięcy (2%) na kwotę 5000 zł.
Lokaty musisz utrzymać min. 90 dni, jednak pamiętaj, że zamykając je przed czasem nie otrzymasz odsetek.
Jeśli jesteś aktualnym klientem to musisz zwiększyć saldo depozytów na koncie o 8000zł (w stosunku do dnia 29.12) i utrzymać zwiększone saldo przez min. 30 dni.

5. Uzupełnij dane

Do 26.07 organizator powiadomi Cię mailowo o konieczności uzupełnienia numeru konta potrzebnego do wypłaty premii. Na uzupełnienie danych będziesz miał czas do 01.08.

6. Sprawdź konto

Do 08.08 na Twoim koncie pojawi się 140zł (lub 70zł jeśli nie jesteś nowym klientem).

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Jedyne – ile kosztuje?

  • 2,49 zł za prowadzenie konta – z opłaty zwalnia wydanie kartą 400 zł (karta nie jest wymagana w tej promocji)
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za trzy pierwsze wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce

Sam zdecyduj czy będziesz wydawał co miesiąc kartą 400 zł czy godzisz się na opłatę 2,49 zł miesięcznie. Jeśli wybierasz drugą opcję to poniesiesz ok. 20 zł kosztów.

AKTUALIZACJA

Jeśli utrzymasz obie lokaty do końca to bank zwróci Ci 20 zł w ramach zwrotu za poniesiowe opłaty. Przelew dotrze do Ciebie do 25.01.2019.

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

  1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
  2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
  3. Podpisanie umowy z kurierem – kilka podpisów i parafka na każdej stronie – 5 min.
  4. Otwarcie lokat – 3 minuty.
  5. Zamknięcie konta (tylko listownie) – napisanie pisma i wydrukowanie –
    10 min.

MINUT

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po 08.08

Konto osobiste możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie nagroda nie zostanie wypłacona.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto, konto oszczędnościowe i kartę do czasu otrzymania nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne. Musisz zawrzeć w nim Twoje dane osobowe, PESEL, identyfikator do logowanie, numer konta, które chcesz zamknąć i numer konta w innym banku, na które zostaną przelanie pieniądze w razie gdyby znajdowały się one na zamykanym rachunku.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

23.02.2018

Zarejestruj się i złóż wniosek o konto

09.04.2018

Załóż lokaty

01.08.2018

Uzupełnij dane do wypłaty premii

08.08.2018

Na Twoje konto wpłynie premią 140zł (lub 70zł)

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This